+420 469 631 074

Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Čistý domov

Čistý domov

Dnešní nelehká situace má i svá pozitiva. Lidé mají více času na rodinu, odkládající povinnosti, ale i renovaci svých domovů. Většinu rodin čeká centrální úklid, který se s postupným nacházením nedostatků kuchyně, koupelny a vymýšlení nových cest vaření promění i v obnovu či doplnění domácích spotřebičů. Proto jsme tu my, abychom jim v tom pomohli. To poslední, co teď potřebujeme jsou další starosti z nepodstatných věcí, proto nechte domácí práce na nás, a mějte o starost méně se spotřebiči
#cistydomov                                                                                    

Spotřebiče Beko pro snadný úklid a delší čerstvost potravin

Perfektně čisté prádlo s pračkou a sušičkou Beko
Pračky Beko se o prádlo postarají, že bude nejen bez jediné skvrnky, ale také bez mikroorganismů, pylů a jiných alergenů. To vše díky šikovnostem jako je pára, program Hygiene+ či chytré dávkování pracího prostředku AutoDose. A díky sušičce Beko bude prádlo ještě čistší, protože se na něj při sušení žádné nové nečistoty nenachytají!

Umyté nádobí bez práce s myčkami Beko
Myčky Beko dokážou proměnit pořádně zašpiněné nádobí v zářivé jako nové. Nejen programy BabyProtect a Intensive70 se starají o čistotu, ale také funkce, které udržují myčku stále čistou, jsou klíčem k nádobí jako ze škatulky.

Dlooouho čerstvé potraviny s lednicemi Beko
Lednice Beko jsou vaši obránci čerstvosti. Nenamrzají a to ani v prostoru mrazničky, potraviny udrží čerstvé až 30 dní a přihrádka s aktivním modrým světlem navíc dokáže uchovat vitamíny a chuť ovoce a zeleniny, takže chutnají jako právě utržené.

Vyžeňte mikroby z domova a nakopněte imunitu s malými domácími spotřebiči Beko
Úklid může být snadný a rychlý, stačí mít ty správné pomocníky! Vysavače Beko mají systém a filtry pro účinné zachycení nečistot, takže máte jistotu, že váš úklid nebude nadarmo. A když už budete mít domov jako klícku, odměňte se vitamínovou bombou z vakuového mixéru anebo prostě dobrou kávou jako z kavárny.

Trouby Beko nemusí sloužit jenom na pečení
Trouby Beko jsou pomocníky nejen při pečení, ale také v úklidu. Díky pyrolytickému čištění se samy vypulírují a ty s párou můžete použít pro sterilizaci lahví, dudlíků a dalších potřebností. A když nebude co sterilizovat, zkuste upéct něco nového. Co třeba upéct v páře křupavý chlebík s nadýchanou střídkou?

Jak vybrat lednici?

Čeká vás výběr nové lednice? Podívejte se na hlavní body, na které při jejím výběru nezapomenout a které vám ulehčí její výběr.

Čeká vás výběr nové lednice? Podívejte se na hlavní body, na které při jejím výběru nezapomenout a které vám ulehčí její výběr.

Obsah

 1. Dvakrát měř, jednou stěhuj ledničku.
 2. Bacha, rohy a dveře!
 3. Magnetky, nebo jednotný design?
 4. Aby byla tak akorát.
 5. A neměla by moc utrácet!
 6. Není námraza? Není práce a vyšší spotřeba.
 7. Vychytávky na dobroty.
 8. Třešničky na dortu.

Dvakrát měř, jednou stěhuj ledničku.

Stanovte si, kde lednice bude. Jak kvůli rozměrům, tak kvůli vzdálenosti od kuchyňské linky.

Umístění

Lednici používáme při vaření pořád. Pokud to lze, snažte se ji mít proto vždy umístěnou v kuchyni, ať se nenaběháte, a v dostatečné vzdálenosti od vařící zóny, ať se neohřívá od trouby. V malých bytech a garsonkách myslete také na hlučnost lednice. Ideálně by měla mít 40 db a níže.

Od teď řeší prádlo sušička Beko

Jsou dvě cesty, jak být v suchu: sušák nebo sušička. Jak můžou vypadat běžné situace se sušákem a jak se změní se sušičkou Beko?

Jsou dvě cesty, jak být v suchu: sušák nebo sušička

Jak můžou vypadat běžné situace se sušákem a jak se změní se sušičkou Beko?

SE SUŠÁKEM:

 1. Kopce prádla po dovolené. Dovolená, konečně čas, kdy můžete odpočívat od každodenního stereotypu. Jak potom ale bolí návrat, když vás čeká praní plných kufrů špinavého prádla! Člověk, aby si bral den dovolené navíc, aby zvládl maraton věšení a únavného žehlení.
 2. Prádlo je načichlé. Pochvala za výbornou večeři vždy potěší. Asi i proto máte její chuť stále na patře a zdá se vám, že libá vůně vás doprovází na každém kroku. Ale ona doopravdy doprovází, ale bohužel na košili, která se jí včera účastnila na sušáku také.
 3. Děti, to je praní každý den. Děti jsou radost, která nám ale dává občas pěkně zabrat. Do každé hry, zábavy i jídla jdou po hlavě a někdy až doslova. Není divu, že pak člověk neví, jestli dřív věšet prádlo, dávat špinavé do pračky, nebo žehlit to suché.
 4. Plné chlupů a alergenů. Mít čtyřnohého mazlíčka je radost, která ale znamená chlupy úplně všude. A to nejen po výletu pod sušákem plným prádla nebo nadšeném přivítání, když jste zrovna v tmavém svetru.
 5. Překážející sušák. Chcete se dostat na poličku pro knížku, je tam sušák. Chcete otevřít okno, je tam sušák. Chcete uklidit, zase vadí sušák. Není divu. Minimálně dva metry na délku a metr na šířku prostě vadí všude.
 6. Špinavé prádlo po táboře. To, s jakým nadšením se děti vrhají do všech táborových her a pomáhají babičce se zavařováním, pak často vidíme na jejich oblečení. Nás, rodiče, pak čeká suvenýr v podobě kufru plného zabláceného oblečení a podle barev trička poznáme, kolik ovoce se tentokrát urodilo. Chvíli odpočinku tak vystřídá víkend strávený věšením a žehlením.
 7. Dlouhé schnutí prádla. Je krásné slunné ráno a přes to přijdete večer zmoklí, protože kdo by si při modré obloze bral deštník. A zrovna to schytala košile, která vás měl doprovázet i dnes na večeři.

SE SUŠIČKOU BEKO:

 1. Prádlo po dovolené bez práce. Zkuste si představit, že se vrátíte z dovolené a nemusíte prádlo řešit. Se sušičkou Beko jen vložíte vyprané prádlo so sušičky, zmáčknete knoflík a už za 1:25 může jít prádlo rovnou do skříně. A bez žehlení.
 2. Voňavé, i když vaříte. Nejen, že prádlo na sušáku pomaleji schne, ale také chytá veškeré pachy z okolí. Výsledek má tak k voňavému prádlu daleko. Se sušičkou Beko ale můžete prát, i když je v plánu kulinářský večer. Z mokrého prádla pak máte rovnou suché prádlo, nadýchané a voňavé.
 3. Rodinný pomocník. Se sušičkou Beko budete mít hned o několik starostí méně, protože výrazně urychlí praní prádla, které je zejména s malými dětmi na denním programu. Z 24 hodinového sušení na věšáku totiž udělá 2 hodiny a bez věšení a žehlení.
 4. Čisté prádlo bez alergenů. Chlupy z domácích mazlíčků často neodstraní ani pračka. Sušička Beko prádlo nejen vysuší, ale také z něj odstraní veškeré chlupy i další alergeny jako jsou pyly a prach, které se na prádlo chytají při sušení. Je proto ideálním způsobem, jak na čisté prádlo pro alergiky i majitele čtyřnohých kamarádů.
 5. Sušičku dáte kamkoliv. Oproti sušáku zabírá sušička Beko prostor jen 60 x 60 cm a nebo dokonce žádný, když jí umístíte na pračku. Pro její provoz vám stačí jen zásuvka, protože připojení na odpad není nutností. A pokud by vám vadil směr otevírání dvířek, tak i ten se dá otočit.
 6. Vše suché, včetně bot. Neděste se kopců prádla, ani mokrých bot. Sušička Beko vás ušetří věšení a čekání, než bude prádlo suché a volný sušák na další várku. Díky držáku na boty také usuší mokré tenisky, které tak budou připraveny na další dobrodružství.
 7. V suchu během chvilky. Se sušičkou Beko jste v suchu během chvilky. Na rozdíl od krátkých programů jiných sušiček dbá na energetickou spotřebu i při kratších programech. Ne nadarmo jsou sušičky Beko nejprodávanějšími sušičkami v deštivé Anglii.

Aktuální letáky

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Elberry s.r.o.
Bořice č.p. 100
538 62 Hrochův Týnec

Tel.: +420 469 631 074
Mobil: +420 730 890 295
E-mail: objednavky@eberry.cz

Certifikovaný obchod APEK

© 2020, Elberry s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky