ECG MÍŘÍ NA TELEVIZNÍ OBRAZOVKY

Publikováno:

ECG míří na televizní obrazovky – populární produkty ECG budou od listopadu pravidelně vstupovat do vašich obýváků. Startuje totiž reklamní kampaň, v rámci které se tato značka objeví v největších českých a slovenských televizích.
Televizní kampaň značky ECG startuje 1. listopadu a její součástí jsou celkem čtyři reklamní spoty. Setkat se s nimi můžete při sledování všech hlavních televizních stanic v České republice i na Slovensku. V ČR se jedná o televize Prima, Nova, Nova Action, Prima Love, Prima Max a ČT1, na Slovensku pak naše reklamy poběží na programech Markíza, Doma, Dajto a Nova.

Domov, jaký chci
Připravené spoty propagují výrobky ECG, které vám pomohou vytvořit tu pravou domácí pohodu. Dozvíte se v nich, že s našimi elektronickými pomocníky můžete zažít „tak trochu jiné kontaktní grilování, kafování, tyčové vysávání či mikrovlnkování“.

A s jakými produkty se konkrétně v televizních reklamách setkáte? Jde o výrobky, které oceníte při bezstarostné relaxaci, přípravě jídla i pravidelném úklidu.

Pákový kávovar ECG ESP 20501 Iron vám například umožní přípravu lahodného espressa či cappuccina, a to z mleté kávy i Nespresso kapslí.

Něco dobrého na zub si zase vykouzlíte s kontaktním grilem ECG KG 1000 Gourmet, který nabízí 4 pracovní pozice, 2 nezávislé termostaty a 2 sady výměnných grilovacích desek s nepřilnavým povrchem.

Na účinný ohřev jídla je tu mikrovlnná trouba ECG MTD 2071 SE, v jejíž výbavě je hned 6 přednastavených programů automatického vaření.

A s úklidem domácnosti vám pomůže tyčový aku vysavač ECG VT 6220 2in1 Power Flex.

Věříme, že vás naše neotřelá televizní kampaň zaujme a přesvědčí vás, že právě s výrobky ECG si vytvoříte domov přesně podle svých představ.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz