+420 469 631 074

Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod NeoFrost™ dvojité chlazení bez námrazy

NeoFrost™ dvojité chlazení bez námrazy

2x lepší než jednoduchý NoFrost!

Oproti jednoduchému NoFrostu s jedním chladícím okruhem má NeoFrost™ 2 okruhy chlazení se 2 větráky, což přináší několik výhod navíc. Neofrost™ tak není jen jednoduchý NoFrost, protože oproti němu má oddělenou cirkulaci vzduchu pro lednici a mrazák zvlášť. Tím pádem nemíchá vzduch a pachy mezi mrazákem a lednicí, váš oblíbený nápoj zvládne nachladit rychle a potraviny udrží mnohem déle čerstvé!

Jak se dvojité chlazení NeoFrost™ liší od jednoduchého NoFrost?

NeoFrost™ a NoFrost jsou obojí systémy chlazení bez námrazy. To znamená, že se na zadní straně lednice netvoří kapičky a lednici není potřeba odmrazovat. To je rozhodně velká výhoda, ale ještě neznamená lepší kvalitu uskladněných potravin. Tu ovlivňuje zejména způsob cirkulace vzduchu, kterým se právě NeoFrost™ od jednoduchého NoFrostu liší.

U jednoduchého NoFrostu je pouze jeden okruh cirkulace vzduchu, takže suchý ledový vzduch z mrazáku jde mezi čerstvé potraviny do lednice. To způsobí oschnutí a okorání potravin v chladničce a míchání vůní mezi potravinami v mrazáku a v lednici.

NeoFrost™ má proto tyto okruhy cirkulace vzduchu dva (případně tři) – jeden pro mrazničku, jeden pro chladicí část a v případě čtyřdvéřové lednice třetí pro multizónu. Každá část má tak svůj ventilátor a cirkuluje v ní vzduch zvlášť. V chladicí části je udržovaný studený vlhčí vzduch vhodný pro čerstvé potraviny, zatímco v mrazáku cirkuluje ledový suchý vzduch ideální pro hluboké zmrazení potravin. Díky tomu dokáže NeoFrost™ chladit nejen bez námrazy, ale také udržet potraviny déle v kondici, bez oschnutí a bez nepříjemného míchání pachů.

Mrkněte na výběr lednic Beko s NeoFrost™ chlazením

Aktuální letáky

Nejprodávanější ...

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Elberry s.r.o.
Bořice č.p. 100
538 62 Hrochův Týnec

Tel.: +420 469 631 074
Mobil: +420 730 890 295
E-mail: objednavky@eberry.cz

Certifikovaný obchod APEK

© 2020, Elberry s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky