Čistý domov se spotřebiči Beko

Publikováno:

507/785/medium/cisty-domov-beko.png

Dnešní nelehká situace má i svá pozitiva. Lidé mají více času na rodinu, odkládající povinnosti, ale i renovaci svých domovů. Většinu rodin čeká centrální úklid, který se s postupným nacházením nedostatků kuchyně, koupelny a vymýšlení nových cest vaření promění i v obnovu či doplnění domácích spotřebičů. Proto jsme tu my, abychom jim v tom pomohli. To poslední, co teď potřebujeme jsou další starosti z nepodstatných věcí, proto nechte domácí práce na nás, a mějte o starost méně se spotřebiči.

Spotřebiče Beko pro snadný úklid a delší čerstvost potravin

510/443/medium/uchovani-zasob.png510/444/medium/priprava-dobrot.png

Perfektně čisté prádlo s pračkou a sušičkou Beko

Pračky Beko se o prádlo postarají, že bude nejen bez jediné skvrnky, ale také bez mikroorganismů, pylů a jiných alergenů. To vše díky šikovnostem jako je pára, program Hygiene+ či chytré dávkování pracího prostředku AutoDose.

A díky sušičce Beko bude prádlo ještě čistší, protože se na něj při sušení žádné nové nečistoty nenachytají!

510/445/medium/cisty-domov.png

Umyté nádobí bez práce s myčkami Beko

Myčky Beko dokážou proměnit pořádně zašpiněné nádobí v zářivé jako nové. Nejen programy BabyProtect a Intensive70 se starají o čistotu, ale také funkce, které udržují myčku stále čistou, jsou klíčem k nádobí jako ze škatulky.

Dlouho čerstvé potraviny s lednicemi Beko

Lednice Beko jsou vaši obránci čerstvosti. Nenamrzají a to ani v prostoru mrazničky, potraviny udrží čerstvé až 30 dní a přihrádka s aktivním modrým světlem navíc dokáže uchovat vitamíny a chuť ovoce a zeleniny, takže chutnají jako právě utržené.

510/447/medium/priprava-dobrot-velky.png

Trouby Beko nemusí sloužit jenom na pečení

Trouby Beko jsou pomocníky nejen při pečení, ale také v úklidu. Díky pyrolytickému čištění se samy vypulírují a ty s párou můžete použít pro sterilizaci lahví, dudlíků a dalších potřebností. A když nebude co sterilizovat, zkuste upéct něco nového. Co třeba upéct v páře křupavý chlebík s nadýchanou střídkou?

Hodnocení obchodu na Zboží.cz