Nescafé Dolce Gusto Nesquik 16 ks

Výrobce: Nestle

Kód: 40023563

Lahodná kakaová pochoutka v podobě šálku horkého nápoje Nesquik v jedné kapsli – neodolatelné potěšení pro mladé i pro ty, kteří už tak mladí nejsou!.
Zobrazit více

130 Kč vč. DPH

již nelze koupit

Potřebujete poradit?

Doručení nad 800 Kč zdarma

Více než 50 000 položek skladem

Vlastní síť prodejen

Doprava EBERRY až k vám domů

Lahodná kakaová pochoutka v podobě šálku horkého nápoje Nesquik v jedné kapsli – neodolatelné potěšení pro mladé i pro ty, kteří už tak mladí nejsou! Jednoduše vložíte kapsli Nesquik do svého kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto a vzápětí tu máte skvělý Nesquik. Každé balení obsahuje 16 kapslí navržených pro kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto. Z jednoho balení si můžete připravit 16 šálků Nesquik.

Jedinečná chuť
Objevte NESCAFÉ Dolce Gusto Nesquik: jedinečnou kakaovou pochoutku s vydatnou luxusní pěnou. Lahodná kakaová pochoutka v podobě šálku horkého nápoje Nesquik v jedné kapsli neodolatelné potěšení pro mladé i pro ty, kteří už tak mladí nejsou!

Snadná příprava
Jednoduše vložíte kapsli Nesquik do svého kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto a vzápětí tu máte skvělý nápoj Nesquik. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ Dolce Gusto je ke stažení na www.dolce-gusto.cz.

Přes 30 kávových kreací
S NESCAFÉ Dolce Gusto si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Obsah balení
Balení obsahuje 16 kapslí navržených pro kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto, pomocí nichž si můžete připravit 16 šálků Nesquik.

Výrobce Nestle
Počet kapslí 16
Kompatibilita Nescafé Dolce Gusto
Druh nápoje kávové
DOLCE GUSTO NESQUIK V balení 16ks kapslí Dolce Gusto Kompatibilní k espressům na kapsle NESCAFÉ Dolce Gusto
Hodnocení obchodu na Zboží.cz