Holící strojek Braun Series 3-3030s

Výrobce: Braun

Kód: SERIES33030S

Planžetový holicí strojek Braun Series 3-3030s, trojitý holicí systém, planžeta SensoFoil, výsuvný zastřihovač dlouhých vousů, akumulátorový/síťový provoz, omyvatelný.
Zobrazit více

1 972 Kč vč. DPH a RP

Doručení
zdarma
již nelze koupit

Potřebujete poradit?

Doručení nad 800 Kč zdarma

Více než 50 000 položek skladem

Vlastní síť prodejen

Doprava EBERRY až k vám domů

Drsný na vousy. Jemný na pokožku.

Braun je ikonická německá značka, která se specializuje na přesné holicí strojky světové úrovně. Globálně je oceňovaná za svůj jednoduchý, intuitivní design a vynikající výkon produktu. Důvěřují jí muži po celém světě, Braun je světovou jedničkou mezi holicími strojky.*

Všechny holicí strojky Braun mají přímé, intuitivní tahy, tudíž stejné místo nemusíte přejíždět dvakrát, což pomáhá minimalizovat podráždění pokožky.

Speciální střihací díly jsou citlivé na tlak a jsou chráněné patentovanou kovovou síťkou (SensoFoil™), která zajistí čisté a maximální oholení a vynikající pohodlí pokožky.

Všechny holicí strojky Series 3 jsou navrženy a vyrobeny v Německu, a tak je zachována maximální přesnost a pozornost detailu. Kvalita, kterou pocítíte každý den.

Pokročilé holení

3 specializované střihací díly spolupracují na hladkém a jemném oholení. Patentovaná technologie Braun SensoFoil™ chrání vaši pokožku před ultra ostrým ostřím.

Technologie Micro Comb

Hřeben ProSkin Micro Comb zachytí většinou vousů při prvním tahu, díky čemuž pokožku oholíte rychleji a pohodlněji.

Citlivost pokožky

Ostří Braun citlivé na tlak se automaticky zasune, aby tak ochránilo vaši pokožku. Pro jemné oholení a pocit hladké pokožky.

Zabudovaná přesnost

Extra velký střihač na zadní straně je ideální pro tvarování licousů nebo zastřihování delších vousů před holením.

Inteligentní design

Plného holicího výkonu Series 3 ProSkin je dosaženo díky tenké a přesné hlavici, která se dostane i do těžko přístupných míst, například pod nos.

Použití s kabelem i bez kabelu

Energie vám nikdy nedojde. Chytrý konektor je vybavený automatickým nastavením napětí 100 – 240 V, a vy tak můžete svůj holicí strojek Braun používat během cest po celém světě.

Omyvatelný

Čištění holicího strojku nebylo nikdy příjemnější. Holicí strojek vyčistíte pomocí čisticího kartáčku, nebo ho jednodušše opláchnete pod tekoucí vodou.

Vynikající baterie

Výkonná NiMH baterie se plně dobije za 1 hodinu, strojek lze poté používat 45 minut bez použití napájecího kabelu. Rychlé 5-minutové nabití stačí na 1 oholení. Kontrolka LED vás upozorní když je váš holicí strojek třeba dobít.

Výrobce Braun
 • Planžetový holicí strojek Braun Series 3-3030s
 • Trojitý holicí systém s hřebínkem Micro Comb
 • Planžeta SensoFoil
 • Výsuvný zastřihovač dlouhých vousů
 • Akumulátorový/síťový provoz
 • Omyvatelný
 • Obsah balení:
 • holicí strojek Braun Series 3 3030
 • čistící kartáček pro holicí strojek
 • nabíječka
 • ochranný kryt holicí hlavy

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz