Ionizátor vzduchu P3 International Conrad IonizAir P4620 1,5 W

Výrobce: OEM

Kód: 561099

(-15 %)

1 790 Kč

ušetříte 251 Kč

1 539 Kč vč. DPH a RP

Doručení
zdarma
Sleva
-15%
již nelze koupit

Potřebujete poradit?

Doručení nad 800 Kč zdarma

Více než 50 000 položek skladem

Vlastní síť prodejen

Doprava EBERRY až k vám domů

Dýchejte svěží a čistý vzduch obohacený o ionty kyslíku i uvnitř domu. Pocit jako po dešti vám zajistí ionizátor P3 International IonizAir P4620.

Vzduch obohacený o záporně nabité ionty jako v horách nebo po bouřce si nyní můžete vychutnat i ve větších místnostech. Dostatek těchto iontů ve vzduchu může mít pozitivní vliv například na kvalitu dýchání (lepší okysličení krve) a na lidskou psychiku (více duševní energie, lepší nálada). Ionizátor je vhodný do místností s podlahovou plochou do 50 m2.

Kromě ionizace vzduchu jej také efektivně čistí - nasává cigaretový kouř, pachy jídel, prach a pyly, které jsou zpravidla nabity kladně, a neutralizuje je.

Záporné ionty se podílejí na čištění vzduchu. Nabalují se totiž na poletující nečistoty a způsobují jejich shlukování. Tyto shluky – pokud je nějakým způsobem ze vzduchu neodsajeme – se usadí v místnosti ve formě prachu.

Protože ionizátor pracuje bez ventilátoru a bez drahých filtračních vložek, je velmi tichý a běžné provozní náklady jsou mimořádně nízké. Stejně jako ostatní čističky vzduchu je tento ionizátor ideální volbou pro alergiky.

Specifikace:

Provozní napětí: 230 V
Výkon: 1,5 W
Tichý provoz: ano

Barva: antracitová
Rozměry: 9 x 28 x 15 cm
Hmotnost: 950 g
Výrobce OEM
Hodnocení obchodu na Zboží.cz