JET WHITE sada SODASTREAM (40027174)

Výrobce: Sodastream

Kód: 40027174

Výrobník domácí perlivé vody, který vám kdykoliv připraví perlivou vodu či limonádu. K jeho provozu nepotřebujete elektrickou energii ani žádné baterie - je totiž zcela mechanický. Příprava je naprosto jednoduchá: perlivou vodu namícháte jediným stlačením. Bublinky vyrábí plynová bombička s CO2, která vám vystačí až na 80 litrů nápoje. Při jejím vypotřebování ji snadno vyměníte za novou, přičemž lze platit pouze za plyn uvnitř bombičky.
Zobrazit více

1 485 Kč vč. DPH

Doručení
zdarma
již nelze koupit

Potřebujete poradit?

Doručení nad 800 Kč zdarma

Více než 50 000 položek skladem

Vlastní síť prodejen

Doprava EBERRY až k vám domů

Popis produktu

Výrobník domácí perlivé vody, který vám kdykoliv připraví perlivou vodu či limonádu. K jeho provozu nepotřebujete elektrickou energii ani žádné baterie - je totiž zcela mechanický. Příprava je naprosto jednoduchá: perlivou vodu namícháte jediným stlačením. Bublinky vyrábí plynová bombička s CO2, která vám vystačí až na 80 litrů nápoje. Při jejím vypotřebování ji snadno vyměníte za novou, přičemž lze platit pouze za plyn uvnitř bombičky. Perlivou vodu si můžete ochutit širokou škálou koncentrovaných příchutí a vytvořit si tak chutnou domácí limonádu.

Perlivá voda dle vašich představ

Dopřejte si takovou vodu, na jakou máte zrovna chuť. Zvolíte si jemně, středně nebo hodně perlivou? Podle počtu stlačení si namícháte svou vlastní variantu. Litr této vody stojí již od 2,57 Kč.

Perlivá voda dle vašich představ
 
Ekologicky, pohodlně a bez zátěže

Ekologicky, pohodlně a bez zátěže

Přístroj pracuje na mechanickém principu. To znamená, že nebude spotřebovávat žádnou elektrickou energii ani baterie. Nezatíží tedy vaší domácnost a zbaví vás věčného tahání lahví.

 

Kouzlo plynových bombiček

V základní výbavě výrobníku SodaStream je plynová náplň s CO2, která čistou vodu obohatí o řetízkující proud bublinek. Jedna bombička vám, v závislosti na míře perlivosti nápojů, vydrží až na 80 litrů.

Kouzlo plynových bombiček
 
Ekologický koloběh

Ekologický koloběh

Prázdné bombičky se nevyhazují. V České republice je více jak 1600 autorizovaných výměnných míst, kam bombičku donesete a vyměníte za novou, přičemž zaplatíte pouze za plynovou náplň. Prázdná bombička je ošetřena a znovu naplněna plynem CO2.

 

Co takhle dát si limonádu?

Perlivou vodu můžete obohatit koncentrovanými příchutěmi SodaStream. Jsou připravené tak, aby chuť ladila s perlivou vodou. Vybírat můžete z různých zajímavých kombinací, s ovocným cukrem, bez cukru, vitamínových, koktejlových, ovocných, přírodních, colových, ledových čajů a dalších. Pravá domácí limonáda zachutná všem.

Co takhle dát si limonádu?
 
Najděte si vlastní styl

Najděte si vlastní styl

Aby model JET zapadl do vaší kuchyně a osobitého stylu, můžete si vybírat z mnoha barevných variant a dalších elegantních kombinací. V každém balení kromě výrobníku sody a bombičky najdete také tlaku odolnou lahev z plastu bez BPA.

 
Výrobce Sodastream
Zařazení sodastream přístroj
Typ produktu přístroje
Objem láhve 0.9 l
Skleněné láhve ne
Kompletní sada pro výrobu domácí perlivé vody bez tahání lahví Obsahuje výrobník, bombičku a tlakovou nápojovou lahev Univerzální čistě bílé provedení si sedne s širokou paletou barev kuchyní Jednoduchá obsluha, počtem a délkou stisknutí tlačítka ovlivníte výslednou perlivost vody, tak jak máte rádi Litr domácí perlivé vody již od 2.57 Kč Výměnná místa bombiček SodaStream vždy nablízku Obsah balení: Výrobník domácí perlivé vody Bombička s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody 1 ks tlaku odolná nápojová lahev z plastu bez BPA
Hodnocení obchodu na Zboží.cz