Pákový stolní kávovar Espresso Sogo SS-5690 si vás během chvíle získá. Oblíbíte si jeho výkon, schopnosti a příslušenství. Připravíte výbornou kávu jako profesionální barista. Vybrat si můžete až 30 stupňů mletí kávy a připravíte i 2 šálky zároveň. Kávovar nabízí možnost použití namleté kávy. S výkonnou parní tryskou připravíte lahodné cappuccino nebo caffé latté. Tryska je skvělá pro ohřátí vody na čaj. Milovníci kávy ocení funkci nahřívání šálků. Zvolení správné teploty není žádný oříšek, funkce PID vybere přesné nastavení teploty.
S tlakem 15 barů a příkonem 1550 W, kterým je kávovar vybaven, bude káva dokonale připravena. Přístroj nabízí bohaté příslušenství včetně kovové páky a nerezové nádoby pro přípravu mléčné pěny. Mlýnek na kávu má kapacitu 250 g. Zásobník na vodu má obsah 2,8 litru, což urychlí obsluhu vaší návštěvy. Kovová páka pro přípravu kávy má 58 mm v průměru. Kvalitní nerezový filtr se chlubí dlouhou životností. Jednoduché ovládání a LED kontrolka pro vypnutí a zapnutí. Oceníte velmi jednoduchou obsluhu i údržbu přístroje. Kávovar je chráněn proti přetlaku.
Klíčové vlastnosti:
Skvělý výkon 1 550 W s tlakem 15 barů pro výbornou kávu
Možnost přípravy 2 šálků zároveň, včetně nahřívání šálků
Mlýnek s kapacitou 250 g a zásobník na vodu s objemem 2,8 litru
Bohaté příslušenství včetně kovové páky a nerezové nádoby na mléčnou pěnu
Výkonná parní tryska pro přípravu cappuccina, caffé latté nebo čaje
Užijte si nejen skvělé ráno ve společnosti výborné kávy s vaším novým kávovarem.
Jednoduchá obsluha a bohaté příslušenství
Příprava kávy se pro vás stane zábavou. Vychutnáte si lahodný šálek espressa nebo cappuccina, záleží jen na vaší aktuální chuti. S kávovarem SOGO SS-5690 si užijete jednoduchou obsluhu i údržbu. Výkonný přístroj nabízí i bohaté příslušenství: kovová páka, nerezová nádoba na mléko s objemem 460 ml, SUS filtr pro jeden a dvojitý šálek, čistící kolík a čistící kartáč.