SODASTREAM Lahev JET 2 x 1l Květiny v zimě

Výrobce: Sodastream

Kód: 42003181

SodaStream sada 2 ks znovu použitelných lahví JET 1 l KVĚTINY V ZIMĚ 2 ks znovu použitelných lahví vhodných pro výrobníky perlivé vodylíbivé provedení s grafikou rostlinpřitažlivá lahev pro pro perlivou i neperlivou voduuchrání vás od hromad zbytečného plastu z jednorázových lahví balené vodyvyrobeno z plastu bez BPA látek 2 lahve v tomto balení můžete podle potřeby použít pro perlivou i neperlivou vodu.
Zobrazit více

263 Kč vč. DPH

již nelze koupit

Potřebujete poradit?

Doručení nad 800 Kč zdarma

Více než 50 000 položek skladem

Vlastní síť prodejen

Doprava EBERRY až k vám domů

Popis produktu

SodaStream sada 2 ks znovu použitelných lahví JET 1 l KVĚTINY V ZIMĚ 2 ks znovu použitelných lahví vhodných pro výrobníky perlivé vodylíbivé provedení s grafikou rostlinpřitažlivá lahev pro pro perlivou i neperlivou voduuchrání vás od hromad zbytečného plastu z jednorázových lahví balené vodyvyrobeno z plastu bez BPA látek 2 lahve v tomto balení můžete podle potřeby použít pro perlivou i neperlivou vodu. S naší lahví s líbivým potiskem "Květiny vzimě" budete mezipřáteli, v kanceláři či ve společnosti na rozdíl od laciných PETek ze samoobsluhy vypadat elegantně.

Navíc si můžete kdykoliv a kdekoliv natočit vodu z vodovodního kohoutku. Chladnou a čerstvou. Nejen se tak vyhnete balenévodě dlouhodoběskladované v plastu, ale každá jedna opakovaně použitelná lahev SodaStream vás zároveň zbaví hromad zbytečného plastovéhoodpadu z tisícůjednorázových lahví balené vody. Nemluvě o vašem pohodlí, protože už nikdy nebudete muset všechny ty litry těžké vody samiručně odtahat zobchodu až k vám domů.

Lahev je z tlaku odolného plastu a proto ji můžete použít pro přípravu čerstvé perlivé vody přímo v některém z vhodnýchvýrobníků perlivé vodySodaStream, pro který je určena. Ve výrobníku, kde probíhá příprava perlivé vody pod tlakem potravinářského CO2 plynu všakz bezpečnostníchdůvodů nikdy nepoužívejte lahev po datu použitelnosti vyznačeném na zadní straně každé lahve. Pro použití mimo výrobníkperlivé vody naneperlivou i perlivou vodu nemá datum použitelnosti lahve žádný význam.

Použití

  • ) Lahev typu JET lze použít s modely výrobníků perlivé vody SodaStream JETNemyjte v myčce nádobí nebo vodou, která má více než 50°C.Používejte pouze k přípravě čisté perlivé vody.Nikdy nepoužívejte lahev, která je poškozena, zdeformována nebo bylo překročeno datum použitelnosti vyznačené na lahvi.
  • *) Datum použitelnosti lahve

Materiál lahve musí během několika let při používání ve výrobníku domácí perlivé vody dlouhodobě a opakovaně odolávat tlakuCO2 plynu zbombičky. Materiál, z kterého je lahev vyrobena, se v důsledku toho opotřebovává a stárne. Abychom měli jistotu, že jemaximálně postaráno ovaše bezpečí, má každá lahev stanoveno své datum použitelnosti, které naleznete natištěno přímo na lahvi. NIKDY nepoužívejtelahev ve výrobníkudomácí perlivé vody po uplynutí tohoto data a lahev nahraďte za novou, která vám bude spolehlivě sloužit dalších několik roků.

Doporučujeme lahev vyměnit po 2 letech používání.

Výrobce Sodastream
Zařazení sodastream láhev
Typ produktu láhve
SodaStream znovu použitelná lahev JET 2 x 1 l KVĚTINY V ZIMĚ + 2 ks znovu použitelných lahví vhodných pro výrobníky perlivé vody + líbivé provedení s grafikou rostlin + vkusná lahev pro perlivou i neperlivou vodu + uchrání vás od hromad zbytečného plastu z jednorázových lahví balené vody + vyrobeno z plastu bez BPA látek 2 lahve v tomto balení můžete podle potřeby použít pro perlivou i neperlivou vodu. S naší lahví s líbivým potiskem „Květiny v zimě" budete mezi přáteli, v kanceláři či ve společnosti na rozdíl od laciných PETek ze samoobsluhy vypadat elegantně. Navíc si můžete kdykoliv a kdekoliv natočit vodu z vodovodního kohoutku. Chladnou a čerstvou. Nejen se tak vyhnete balené vodě dlouhodobě skladované v plastu, ale každá jedna opakovaně použitelná lahev SodaStream vás zároveň zbaví hromad zbytečného plastového odpadu z tisíců jednorázových lahví balené vody. Nemluvě o vašem pohodlí, protože už nikdy nebudete muset všechny ty litry těžké vody sami ručně odtahat z obchodu až k vám domů. Lahev je z tlaku odolného plastu a proto ji můžete použít pro přípravu čerstvé perlivé vody přímo v některém z vhodných výrobníků perlivé vody SodaStream, pro který je určena. Ve výrobníku, kde probíhá příprava perlivé vody pod tlakem potravinářského CO2 plynu však z bezpečnostních důvodů nikdy nepoužívejte lahev po datu použitelnosti vyznačeném na zadní straně každé lahve. Pro použití mimo výrobník perlivé vody na neperlivou i perlivou vodu nemá datum použitelnosti lahve žádný význam. Použití *) Lahev typu Jet lze použít s modely výrobníku perlivé vody SodaStream: Jet, Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power Nemyjte v myčce nádobí nebo vodou, která má více než 50°C. Používejte pouze k přípravě čisté perlivé vody. Nikdy nepoužívejte lahev, která je poškozena, zdeformována nebo bylo překročeno datum použitelnosti vyznačené na lahvi. **) Datum použitelnosti lahve Materiál lahve musí během několika let při používání ve výrobníku domácí perlivé vody dlouhodobě a opakovaně odolávat tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z kterého je lahev vyrobena, se v důsledku toho opotřebovává a stárne. Abychom měli jistotu, že je maximálně postaráno o vaše bezpečí, má každá lahev stanoveno své datum použitelnosti, které naleznete natištěno přímo na lahvi. NIKDY nepoužívejte lahev ve výrobníku domácí perlivé vody po uplynutí tohoto data a lahev nahraďte za novou, která vám bude spolehlivě sloužit dalších několik roků.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz