• Úvod
  • Články
  • Lednice HarvestFresh™: Inspirováno přírodou

Lednice HarvestFresh™: Inspirováno přírodou

Publikováno:

Inspirováno přírodou, poháněné světlem.546/655/medium/picture-1.png
Inovativní technologie přihrádky HarvestFresh™ simuluje střídáním 3 barev světla a tmy sluneční svit během celého dne. Tím uchová ovoce a zeleninu déle čerstvé a plné vitamínů.

 
Simuluje změnu slunečního svitu během 24 hodin uvnitř lednice
Ovoce a zelenina potřebují při skladování světlo i tmu, aby si uchovaly svoji čerstvost. Technologie HarvestFresh™ střídá 3 barvy světla – modrou, zelenou a červenou, které napodobují změnu slunečního svitu v průběhu dne. To udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé i v domácím prostředí.

 

Uchová vitamíny déle546/656/medium/picture-2.jpg
I když ovoce a zelenina vypadají stále skvěle, při uskladnění v běžné lednice rychle ztrácí své cenné vitamíny. Technologie HarvestFresh™ vám umožní mít zdravou svačinku stále při ruce, aniž byste museli chodit často nakupovat.*

* Dle laboratorního testu společnosti Intertek, kdy bylo měřeno množství vitamínu A a C v rajčatech a zelené paprice po dobu 7 dní po přímém vystavení slunci.
 
Vitamíny rovnou z přírody546/657/small/picture-3.jpg
Díky slunečnímu svitu jsou zelenina a ovoce chutné a plné vitamínů. Běžným skladování se ale vitamíny a chuť po pár dnech začnou ztrácet. Řešením je přihrádka HarvestFresh™, která vám umožní si užívat plné chuti přírody mnohem déle.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz