• Úvod
  • Články
  • Mluvící panenky Teddies - ideální dárek pro malé princezny

Mluvící panenky Teddies - ideální dárek pro malé princezny

Publikováno:

Interaktivní hračky jsou ty, které reagují na akci dítěte, na dotek, zvuk nebo slovní příkaz. Mohou se pohybovat, vydávat zvuky, mluvit, zpívat a dokonce vyprávějí pohádky. Obecně se do této kategorie zařazují hračky, které mají světelné a zvukové efekty, pohybují se a stimulují děti k nějaké aktivitě. Najdeme mezi nimi hračky pro rozvoj jemné motoriky, paměti, pro učení abecedy, čísel, říkadel, ale také různá zvířátka, telefony, počítače, panenky a roboty.

Hlavní funkcí hraček s interaktivní akcí je podnítit dítě, aby s ní komunikovalo – zopakovalo slovo, říkanku, zatlačilo správné tlačítko, vložilo předmět správného tvaru a podobně. Interaktivní hračky se vyrábějí v různých provedeních, pro děti různých věkových kategorií s rozmanitými interaktivními funkcemi. Dítě na první pohled zaujmou nejen designově, ale dokážou mu zprostředkovat množství informací a podporují jeho logické myšlení a paměť.

Interaktivní hračky, interaktivní hračky pro nejmenší a interaktivní plyšáci si získaly u dětí mimořádnou popularitu a patří k vyhledávaným dárkům pro děti. Pro svůj zdravý duševní vývoj potřebuje dítě ale i různé podněty ke hře, proto nezapomeňte také na klasické hračky – pyramidy, vkládačky, kostky, hudební nástroje.
A také hlídejte, aby byly používány s mírou, mluvící zvířátko, robot či kniha nenahradí plnohodnotnou komunikaci s vámi a ani neudělají z vašeho dítěte génia. V žádném případě nespoléhejte na to, že se dítě vše naučí samo pomocí interaktivní hračky. Každá z nich má totiž přesně vytyčenou úlohu, hrající telefon bude stále dokola hrát tu samou písničku. Interaktivní hračka se může stát přítelem, takže maže hranice mezi reálným a virtuálním světem, což může mí negativní vliv na vnímání světa a navazování reálných vztahů, dítě si přestane hrát s vrstevníky.

Interaktivní hračky jsou pro děti určitě přínosem, ovšem za předpokladu, že jsou vybrány s ohledem na věk, individuální vlastnosti dítěte a funkce, které hračka má. Každá hračka je limitována věkem dítěte, takže tento faktor při nákupu zohledněte jako první. Doporučený věk dítěte, pro jaký je hračka vhodná, uvádí každý výrobce na obalu hračky.


Foto: Teddies

Objevte kouzlo mluvících panenek, které rozzáří oči každé malé holčičky.

Naše panenky jsou více než jen hračka – jsou to kouzelné kamarádky, které děti provázejí na každém kroku jejich fantazií a dobrodružství.

Představujeme vám naše nejoblíbenější, Barunku, Sofinku a bruslařku Niky.

Do mluvící a chodící panenky Barunky nebo Sofinky se holčičky zamilují. Mrkací panenka s modrýma očima má krásné dlouhé vlásky, které mohou holčičky česat a vyrábět veselé účesy.

Barunka
Barunka je panenka, která dokáže mluvit a zpívat! Je oblečená v krásných šatech a s úsměvem na tváři se stane nejlepší kamarádkou každé holčičky. Barunka umí vyprávět pohádky, zpívat písničky a říkat milé věty, které potěší každé dítě.
Po stisknutí tlačítka na bříšku začne Barunka chodit a zpívat: „Ahoj, já jsem Barunka. Zazpíváme si spolu?. Šla Nanynka do zelí…, Pod naším okýnkem..., Červený šátečku...“


Zdroj: Teddies/Youtube

Sofinka
Sofinka je jemná a milá panenka, která ráda povídá. Má na sobě krásné šatičky a její hebké vlásky jsou ideální na česání. Sofinka mluví sladkým hláskem a dokáže komunikovat s vaším dítětem, učit ho nové slovíčka a podporovat jeho fantazii.
Panenka Sofinka má k sobě milého kamaráda v podobě pejska na vodítku. Po stisknutí tlačítka na bříšku začne panenka povídat, např.: „Ahoj, já jsem Sofinka a mám ráda svého pejska. Pomůžeš mi vymyslet jeho jméno? Budeme si spolu hrát...“ a když jí dáte vodítko do ruky, začne chodit.


Zdroj: Teddies/Youtube

Bruslařka Niky, naučte se spolu jezdit na bruslích
Bruslařka Niky je dynamická panenka, která miluje pohyb a zábavu. Je oblečená do stylového bruslařského outfitu a umí mluvit o svých bruslařských dobrodružstvích. Niky inspiruje děti k aktivitě a pohybu, přičemž je vždy připravena na nová dobrodružství. Niky je panenka, která se po zmáčknutí tlačítka směje, hraje písničky, mluví a sama jezdí na bruslích. Umí otočky a dokonce jezdí i pozadu. Má krásné dlouhé vlásky, které mohou děti česat a vyrábět různé kreativní účesy. Hraní a sportování s Niky je prostě zábava.


Zdroj: Teddies/Youtube

Růženka, panenka jako z pohádky
Princeznu Růženku určitě znáte z oblíbené české pohádky. Zlá sudička ji proklela, ale zachránila ji pravá láska – a tato krásná panenka vám o tom může povyprávět. 
Po zmáčknutí kouzelného drahokamu vypráví básničku a zazpívá písničku o tom, jak to tenkrát v pohádce bylo. Panenka Růženka má krásné šaty a husté dlouhé vlasy, které ocení každá malá princezna.


Zdroj: Teddies/Youtube

Mluvící hadrové panenky

Naše mluvící hadrové panenky jsou ideální pro nejmenší děti. Jsou měkké, příjemné na dotek a bezpečné pro každodenní hraní. Tyto panenky umí říkat jednoduché věty a písničky, které děti snadno pochopí a zamilují si je.

Téměř každou holčičku potěší dárek v podobě panenky, se kterou si bude povídat, mazlit se s ní a starat se o ni, jako se maminky starají o své děti. Snad neexistuje holčičí pokojíček, ve kterém by panenka chyběla. Panenky se také stávají nejlepšími kamarádkami, protože jim holčičky svěřují svá tajemství. Pro vaši dcerku se nejlepší kamarádkou může stát panenka Terezka, Lucinka či Verunka, se kterými si mohou popovídat, zazpívat si nebo naučit básničky. Látkové panenky jsou krásně měkké, jemné, vhodné pro všechny věkové kategorie a výborně se hodí na každodenní hraní. Holčička může mít panenku stále u sebe a díky jejímu hadrovému tělíčku s ní může spát v noci v postýlce

Panenky Terezku, Verunku a Lucinku už jistě znáte. 

Terezka mluví, zpívá a směje se milým dětským hláskem
Terezka po zmáčknutí bříška povídá: "Mám Tě ráda, Povídej mi pohádku, Já jsem tvoje Terezka, Ty jsi moje nejmilejší kamarádka, Budeme si spolu hrát?...


Zdroj: Teddies/Youtube

S Lucinkou si můžeš zazpívat oblíbené písničky.
Lucinka po zmáčknutí bříška povidá: "Ahoj, já jsem Lucinka a naučím tě písničky" a zpívá písničky "Skákal pes..., Holka modrooká..., Kočka leze dírou..."


Zdroj: Teddies/Youtube

A Verunka tě naučí básničky.
Verunka po zmáčknutí bříška povídá: "Ahoj, já jsem Verunka a naučím tě básničky" a říká básničky: "Princeznička na bále..., Foukej, foukej větříčku..., Kolo, kolo mlýnský..."


Zdroj: Teddies/Youtube

Jejich nová sestřička Ema
Ema umí dvě písničky a dvě básničky. Po zmáčknutí bříška povídá: "Ahoj, já jsem Ema, budeme si spolu hrát?" zpívá písničky "Pásla ovečky..., Šel zahradník do zahrady..." a umí i dvě básničky "Učila mě babička, dvě kouzelná slovíčka.....Každé ráno na kopeček, běží malý mraveneček...." 


Zdroj: Teddies/Youtube

Nyní vám představujeme jejich bratříčka Tomáše.
Tomáš je látkový, měkký a jemný stejně jako panenky a vhodný pro všechny věkové kategorie.
Veselý látkový kluk Tomáš se po zmáčknutí bříška směje a povídá: Ahoj..., Čau..., Ham, ham..., Juchů, jupí..., Ha ha ha..., Brrrr..., Hop, bác..., Hají... 


Zdroj: Teddies/Youtube

Krásný dárek pro všechny holčičky
Mluvící panenky jsou skvělým dárkem ke Dni dětí, narozeninám, Vánocům nebo jen tak, pro radost. Každá panenka je pečlivě navržena s ohledem na potřeby a přání dětí. Díky interaktivním funkcím panenky nejen baví, ale také učí a podporují dětskou kreativitu a fantazii.

Vyberte si svou oblíbenou mluvící panenku a udělejte radost vaší malé princezně!


Foto: Teddies

Hodnocení obchodu na Zboží.cz