Mysli a spojuj! Zvířata

Výrobce: Albi

Kód: 11343

Vyznáte se ve zvířecí říši? Dokážete správně poznat vlastnosti zvířat ze všech koutů světa? Vyzkoušejte si to v této zábavné vzdělávací hře. Zbavte se jako první všech svých karet a vyhrajte! Jak se Zvířata Mysli a spojuj hraje: Hra je pro 1-8 hráčů od 7-mi let. Nejdříve zamíchejte slovní a obrázkové karty dohromady a každému hráči rozdejte 5 karet. Zbytek karet se odloží doprostřed stolu jako odkládací balíček. Sejměte vrchní kartu z balíčku a položte ji na stůl.
Zobrazit více

(-23 %)

299 Kč

ušetříte 68 Kč

231 Kč vč. DPH

Sleva
-23%
již nelze koupit

Potřebujete poradit?

Doručení nad 1.000 Kč zdarma

Více než 50 000 položek skladem

Vlastní síť prodejen

Doprava EBERRY až k vám domů

Popis produktu

Vyznáte se ve zvířecí říši? Dokážete správně poznat vlastnosti zvířat ze všech koutů světa? Vyzkoušejte si to v této zábavné vzdělávací hře. Zbavte se jako první všech svých karet a vyhrajte!

Jak se Zvířata Mysli a spojuj hraje:

Hra je pro 1-8 hráčů od 7-mi let. Nejdříve zamíchejte slovní a obrázkové karty dohromady a každému hráči rozdejte 5 karet. Zbytek karet se odloží doprostřed stolu jako odkládací balíček. Sejměte vrchní kartu z balíčku a položte ji na stůl. Tato karta tvoří základ balíčku, který budou hráči společně tvořit podle logické posloupnosti. Začínající hráč má za úkol vyložit jednu kartu, která logicky souvisí s kartou, která již leží na stole. Pokud je tam například obrázek žraloka, hráč na ni může vyložit slovní kartu "plave". Hráči smí umisťovat obrázkové karty na slovní nebo naopak, ale nesmí na sebe umístit dva stejné druhy karet.

Jestliže hráč vyloží kartu "nový start", může utvořit nový vykládací balíček a hned na něj položit jakoukoli kartu. Existuje také karta "super start". Hráč vytvoří také nový vykládací balíček, ale zároveň může umístit na všechny vykládací balíčky svou kartu, která logicky navazuje. Dále hra pokračuje tak, že ve svém tahu mohou všichni hráči umístit jednu kartu na jakoukoli hromádku, pokud tam logicky patří.

Hráči mohou vznést námitku, pokud se jim nezdá nějaké přiřazení karty. Podle klíče správných odpovědí pak mohou zkontrolovat, zda byla umístěna karta správně nebo ne. Jestliže hráč umístil kartu skutečně nesprávně, musí si kartu vzít zpátky a navíc si líznout další jako trest. Ukáže-li se však, že námitka byla neoprávněná, bere si jednu trestnou kartu hráč, který námitku vznesl.

Hra končí ve chvíli, kdy některý hráč vyložil všechny své karty a ten se stává vítězem.

Hra je nejen skvělou zábavou, ale hráči se v ní také dozví spoustu nových vědomostí o zvířatech a jejich vlastnostech. Krásné barevné fotky zvířat jistě potěší každého milovníka zvířat.  

Cíl hry:

Cílem hry je zbavit se svých karet jako první. 

Obsah hry:

  • 45 obrázkových karet
  • 45 slovních karet
  • 8 karet nový start
  • 2 karty super start
Výrobce Albi
Věk od 7 let
Počet hráčů 1 - 8
Přibližná doba hraní 15 min
Vědomostní karetní hra ze světa zvířat.
Doba hraní: 15+
Dárek pro: Pro děti
Věk: 7+
Událost: Zpět do školy
Počet hráčů: 1-8
Hodnocení obchodu na Zboží.cz