• Úvod
  • Ochranná fólie Hammer Glass Cristal Shield pro telefony do 7,5" (balení po 10ks)

Ochranná fólie Hammer Glass Cristal Shield pro telefony do 7,5" (balení po 10ks)

Výrobce: Hammer

Kód: GPF000018

Potřebujete poradit?

Doručení nad 1.000 Kč zdarma

Více než 50 000 položek skladem

Vlastní síť prodejen

Doprava EBERRY až k vám domů

Ochranná fólie Hammer Glass Cristal Shield – Prémiová ochrana pro displej

Popis produktu:
Hammer Glass Cristal Shield je pokročilá ochranná fólie navržená pro přesné řezání na ploteru Hammer Glass Cut. Skvěle přiléhá k displejům mobilních zařízení včetně těch se zaoblenými hranami. Díky moderním technologiím poskytuje nejen vysokou čirost, ale také vynikající odolnost a komfort při používání.

Klíčové vlastnosti:

  • Jednoduchá aplikace – Suchý způsob instalace bez bublin umožňuje rychlé a přesné nalepení.

  • Samoregenerační povrch – Drobné škrábance se samy vyhlazují, displej zůstává dokonale hladký.

  • Odolnost vůči zežloutnutí – Fólie si zachovává křišťálově čistý vzhled i při dlouhodobém používání.

  • Ochrana proti otiskům a šmouhám – Speciální vrstva minimalizuje nečistoty a udržuje displej čistý.

  • Zesílená ochrana – Zvyšuje odolnost displeje až o 250 %, účinně chrání před poškrábáním a nárazy.

Hammer Glass Cristal Shield je ideální volbou pro uživatele, kteří požadují špičkovou ochranu, elegantní vzhled a maximální funkčnost bez kompromisů.



Výrobce/Dovozce do EU: Hammer-Group.co Sp. z o.o., Rynek 60, 50-116 Wrocław, Polsko, e-mail: hello@hammer-glass.com, web: www.hammer-glass.com

Výrobce Hammer