• Úvod
 • Články
 • Revoluce v domácích pracích - víceúčelový pomocník nejen při žehlení

Revoluce v domácích pracích - víceúčelový pomocník nejen při žehlení

Publikováno:

V dnešní době, kdy často bojujeme ve svém bytě o každý centimetr a úspora finančních prostředků je klíčová, existuje na trhu produkt, který zásadně mění přístup k domácím pracím. Představujeme Vám víceúčelové žehlící prkno se schůdky 2v1 – inovativní řešení, které spojuje praktičnost a multifunkčnost v jednom. Vhodné především pro toho, kdo hledá efektivitu, úsporu prostoru a peněz.

Představte si, že vyžehlíte záclony nebo závěsy a jednoduchým postupem změníte žehlící prkno na schůdky, díky kterým je hned můžete i pověsit. Není to skvělé?

Úspora prostoru

Pro mnohé z nás, žijící v malých bytech nebo domech, má někdy každý ušetřený centimetr cenu zlata. Víceúčelový pomocník byl navržen právě s ohledem na maximální úsporu prostoru. Kombinuje v sobě žehlící prkno a schůdky, dvě zcela nezbytné domácí pomůcky, do jednoho kompaktního a snadno skladovatelného produktu. Po skončení žehlení lze prkno rychle a jednoduše přeměnit na stabilní schůdky, které pomohou dosáhnout na výše umístěné předměty nebo usnadní práci ve větší výšce, než sami dosáhneme.

Úspora peněz

Investice do tohoto víceúčelového pomocníka neznamená jen úsporu prostoru, ale i peněz. Místo nákupu dvou samostatných předmětů – žehlícího prkna a schůdků – získáte oba v jednom. Díky vysoké kvalitě materiálů a konstrukce je tento produkt navržen tak, aby vydržel léta používání, což snižuje potřebu opakovaného nákupu obou produktů.


Foto: Jata

Výhody víceúčelového provedení

 • Flexibilita použití
  Rychlá a snadná transformace mezi režimem žehlení a schůdky.
 • Stabilita a bezpečnost
  Pevná konstrukce zajišťuje stabilitu při žehlení i při použití jako schůdky. Bezpečnostní prvky a protiskluzové plochy zvyšují bezpečnost při všech použitích.
 • Ergonomický design
  Navrženo tak, aby poskytovalo maximální pohodlí při žehlení a zároveň aby bylo používání schůdků co nejpohodlnější a nejbezpečnější.
 • Estetický vzhled
  Moderní a elegantní design se snadno začlení do interiéru vašeho domova.
 • Snadné skladování
  Kompaktní velikost po složení umožňuje snadné uložení v šatní skříni, za dveřmi nebo v úložném prostoru.

Foto: Jata

Multifunkční žehlicí prkna JATA 848S, 848E a 848N

Multifunkční žehlicí prkno JATA 848 má vysokou stabilitu a je vhodné do každé domácnosti. Jeho výhodu však oceníte především v domácnostech s vysokými úložnými prostory. Žehlící prkna JATA 848 jsou totiž vybavené schůdky. Tedy když právě nežehlíte. Schůdky můžete využít pro snadné dosažení vyšších prostor.

Schůdky mají pevnou konstrukci a protiskluzovou úpravu, a tak je jejich používání opravdu bezpečné a vhodné i pro starší osoby. Výška schůdků je 70 cm a nosnost 130 kg.

JATA 848 se vyrábí ve třech barevných provedeních a dvou rozměrech, aby si každý zákazník mohl vybrat to, které mu plně vyhovuje. Konstruktéři se zaměřili především na praktickou stránku. Tři schůdky vás vynesou o 70 cm výše.

Už doma nemusíte zvlášť skladovat štafle nebo si brát židli z kuchyně, abyste dosáhli i do vyšších míst vaší domácnosti. Schůdky také prakticky využijete například i u mytí oken, věšení záclon a podobně.

Odolností a kvalitou se vyznačuje také samotná žehlící část. Vrchní vrstva se skládá ze 100% bavlny o tloušťce 5 mm. Povrch je vhodný pro všechny typy žehliček včetně modelů s parním generátorem. Žehlící prkno disponuje dostatečným prostorem odkládací plochy. A vybrat si můžete ze 3 barevných provedení.

Zdroj: Jata/Youtube

Modely 848S a 848E mají celkový rozměr 146 x 36 cm, žehlící plochu 107 x 34 cm, odkládací plochu 32 x 20 cm a výšku 85 cm.

Menší model 848N disponuje celkovými rozměry 125 x 35 cm, žehlící plochou 95 x 34 cm, odkládací plochou 32 x 20 cm a výškou 83 cm.

Víceúčelový pomocník při žehlení je ideální volbou pro každého, kdo hledá inteligentní řešení pro úsporu prostoru a peněz, aniž by musel obětovat funkčnost nebo design. Vhodný pro malé byty, studentské pokoje nebo jako praktický pomocník do každé domácnosti. Uspořádejte si život efektivněji a užijte si více volného prostoru a času pro sebe a své blízké s tímto revolučním víceúčelovým pomocníkem.


Foto: Jata

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz