SCA BA50FC Alkohol tester SENCOR

Výrobce: Sencor

Kód: 41008182

Vyhněte se vysokým pokutám nebo dokonce ztrátě řidičského oprávnění kvůli alkoholu v krvi. Tento alkohol tester nabízí profesionální elektrochemický senzor, který prošel kalibrací a nabízí velmi vysokou přesnost měření.
Zobrazit více

1 250 Kč vč. DPH a RP

Doručení
zdarma
již nelze koupit

Potřebujete poradit?

Doručení nad 800 Kč zdarma

Více než 50 000 položek skladem

Vlastní síť prodejen

Doprava EBERRY až k vám domů

Vyhněte se vysokým pokutám nebo dokonce ztrátě řidičského oprávnění kvůli alkoholu v krvi. Tento alkohol tester nabízí profesionální elektrochemický senzor, který prošel kalibrací a nabízí velmi vysokou přesnost měření. Vyvarujete se tak nepříjemnému překvapení v podobě zbytkového alkoholu, který by levné alkohol testery nemusely detekovat. Naměřená hodnota se přehledně zobrazí na dvoubarevném LCD displeji a na případné překročení vás zařízení upozorní také akusticky. Měření zabere jen pár sekund a po jeho dokončení dojde k automatickému vyčištění přístroje. V paměti zůstává dvacet naposledy naměřených hodnot a díky nabíjecímu akumulátoru nemusíte řešit výměnu baterií.

Přesný jako švýcarské hodinky
Předkalibrovaný elektrochemický senzor je zárukou přesného měření (s maximální odchylkou do 0,08‰ BAC). Na rozdíl od použití levnějších alkohol testerů, které využívají polovodičové čidlo, vás proto nepřekvapí ani malé množství zbytkového alkoholu. Rozsah měření od od 0 do 4 ‰ BAC je dostatečně široký pro běžné použití.

Bleskurychlé měření
Ke zjištění alkoholu v krvi bude přístroji stačit jen 5 až 7 sekund a naměřená hodnota se okamžitě zobrazí na podsvíceném LCD displeji s dobře čitelnými číslicemi. Na příliš vysokou hodnotu vás alkohol tester upozorní změnou barvy displeje i zvukovým znamením. V paměti zůstává uloženo posledních dvacet provedených měření.

Praktické nabíjení
Zapomeňte na nákup náhradních baterií, alkohol tester snadno dobijete prostřednictvím univerzálního USB kabelu. O stavu baterie vás informuje ikonka v rohu displeje. K dalším výhodě alkohol testeru patří automatické samočištění. V základním balení kromě zmíněného kabelu najdete také dva náhradní náústky.

Výrobce Sencor
Profesionální alkohol tester Sencor SCA BA50FC zjistí přesnou hodnotu alkoholu v krvi z Vašeho dechu během pár sekund. Pomocí kalibrovaného elektrochemického senzoru (Fuel Cell - palivový článek) probíhá měření alkoholu v dechu s přesností lepší než 0,08‰ BAC. Proto už se například nemusíte obávat zbytkového alkoholu, který by u Vás levné alkohol testery s polovodičovým čidlem nemusely odhalit. Široký rozsah měření od 0 do 4 ‰ BAC pokryje potřeby všech běžných uživatelů. Zařízení disponuje pamětí pro posledních 20 měření a je vybaveno dvoubarevným displejem pro optické zvýraznění překročení hodnoty alarmu. Díky vestavěnému dobíjecímu akumulátoru není zapotřebí kupovat výměnné baterie. Součástí balení jsou 2 náhradní náustky a dobíjecí USB kabel. Alkohol tester s elektrochemickým senzorem (palivovým článkem) Slouží k zobrazení obsahu alkoholu v krvi Profesionální předkalibrovaný senzor Automatické samočištění Digitální LCD displej s dvoubarevným podsvícením Akustická a optická signalizace Rozsah měření: 0,00 - 4,00 ‰ BAC (obsah alkoholu v krvi) Měrné jednotky: ‰ BAC (promile obsahu alkoholu v krvi) Rozlišení: 0,01‰ BAC Alarm při obsahu alkoholu # 0,2 ‰ BAC Přesnost: lepší než ± 0,08 ‰ BAC při hodnotě alarmu Paměť: 20 měření Délka měření: 5 - 7 sec. Automatické vypnutí: 30 s (displej), 2 minuty (zařízení) Napájení: vestavěná dobíjecí Li-Ion baterie 3,7 V 250 mAh Rozměry přístroje (v š h): 110 x 53 x 19 mm Hmotnost přístroje: 82 g Příslušenství: 2 náustky, USB kabel, návod k obsluze
Hodnocení obchodu na Zboží.cz