SFE 3027WH stolní ventilátor SENCOR

Výrobce: Sencor

Kód: SFE3027WH

Užijte si chvíle odpočinku a příjemného vánku, který vás dokonale osvěží v horkých letních dnech, kdy ručička teploměru stoupá nebezpečně vysoko. Přenosný stolní ventilátor můžete mít nejen doma, ale i v dílně, nebo v kanceláři. Nabídne vám tři rychlosti, automatickou horizontální rotaci v úhlu devadesát stupňů s možností vypnutí, nastavitelný úhel sklonu, přední a zadní kovovou ochrannou mřížku, kterou oceníte zejména, pokud máte malé děti.
Zobrazit více

431 Kč vč. DPH a RP

již nelze koupit

Potřebujete poradit?

Doručení nad 800 Kč zdarma

Více než 50 000 položek skladem

Vlastní síť prodejen

Doprava EBERRY až k vám domů

Popis produktu

Užijte si chvíle odpočinku a příjemného vánku, který vás dokonale osvěží v horkých letních dnech, kdy ručička teploměru stoupá nebezpečně vysoko. Přenosný stolní ventilátor můžete mít nejen doma, ale i v dílně, nebo v kanceláři. Nabídne vám tři rychlosti, automatickou horizontální rotaci v úhlu devadesát stupňů s možností vypnutí, nastavitelný úhel sklonu, přední a zadní kovovou ochrannou mřížku, kterou oceníte zejména, pokud máte malé děti. Další předností jsou protiskluzové nožky pro lepší stabilitu a ochrana proti přehřátí. Jistě budete pozitivně kvitovat i nízkou hlučnost a hmotnost, dostatečnou délku přívodního kabelu a univerzální bílé provedení, díky kterému se tento stolní ventilátor stane přirozenou součástí interiéru, ať už ho umístíte kamkoli.

Pohodlí kdykoli a kdekoli

Přenosný stolní ventilátor je výtečný společník nejen doma, ale i v dílně, nebo v kanceláři. Jistě vás potěší nízká hlučnost a hmotnost, dostatečná délka přívodního kabelu a univerzální bílé provedení, díky kterému se tento stolní ventilátor stane přirozenou součástí interiéru, ať už ho umístíte kamkoli.

Pohodlí kdykoli a kdekoli
Praktické funkce

Praktické funkce

Nabídne vám tři rychlosti, automatickou horizontální rotaci v úhlu devadesát stupňů s možností vypnutí, nastavitelný úhel sklonu, protiskluzové nožky pro lepší stabilitu, ochranu proti přehřátí, přední a zadní kovovou ochrannou mřížku, kterou oceníte zejména, pokud máte děti.

Dobrý poměr cena/výkon

Další předností je opravdu příznivá cena. Ventilátor vám nabídne snadné ovládání, příjemný vánek a vítané osvěžení.

Dobrý poměr cena/výkon
Výrobce Sencor
Hmotnost 1.7 kg
Barva bílá
Zařazení Stolní ventilátor
Počet rychlostí 3
Hlučnost 50 dB
Příkon 40 W
Šířka 35 cm
Provedení stolní
Výška 46.4 cm
Dálkové ovládání ne
Osvětlení ne
Průměr vrtule 30 cm
Oscilace ano
Reverzace ne
Stolní ventilátor 3 rychlosti Průměr lopatek 30 cm Automatická horizontální rotace v úhlu 90° s možností vypnutí Nastavitelný úhel sklonu Přední a zadní kovová ochranná mřížka Protiskluzové nožky Ochrana proti přehřátí Příkon: 40 W Hlučnost: 50 dB(A) Délka přívodního kabelu: 1,6 m Rozměry (šířka x hloubka x výška): 350 x 225 x 464 mm Hmotnost: 1,7 kg Napětí a kmitočet: 220-240 V, 50 Hz
Hodnocení obchodu na Zboží.cz