SmartTech

SMART-TECH, je moderní a inovativní značka LCD TV patřící přímo výrobci společnosti EXPRESS LUCK.  EXPRESS LUCK se řadí mezi TOP 10 výrobců  a to díky 4 výrobním závodům na Světě. Přičemž jedna z těchto továren sídlí v Maďarské Budapešti.

Maďarský závod se rozkládá na 120.000m2 a se s vou roční výrobní kapacitou 1,4milionů kusů patří k největším v Evropě. Díky tomu má značka SMART TECH to nejlepší zázemí pro trvalou expanzi na evropském trhu

Kromě výrobního zázemí disponuje společnost EXPRESS LUCK širokým týmem vysoce kvalifikovaných inženýrů a techniků s bohatými zkušenostmi a vynikajícími odbornými dovednostmi, kteří pracují na inovacích a technologiích, díky nimž přináší značka SMART TECH zákazníkům příjemnější a kvalitnější zážitek ze sledování.

Samozřejmostí pro značku SMART TECH je oficiální certifikace společností GOOGLE, díky niž si můžete užívat výhody systému ANDROID v našich televizích. S podporou pravidelných aktualizací systému.

SMART TECH nabízí TV od úhlopříčky 80cm až po obrovské 2m TV. Využíváme technologie podsvícení DLED(přímé podsvícení), ale také nejmodernější panely QLED. LCD panely nabízíme v rozlišení HD, FHD a UHD.

JEN NA KVALITĚ ZÁLEŽÍ“ je jediné pravidlo, kterým se řídíme.

Nebyly nalezeny žádné položky

Hodnocení obchodu na Zboží.cz