SodaStream Spirit White (42002412)

Výrobce: Sodastream

Kód: 42002412

Výrobník sody, Materiál: plast, Barva: bílá, Obsah balení: bambička, láhev, Výška: 43,7, Hloubka: 19,8 cm, Šířka: 19,8 cm.
Zobrazit více

1 787 Kč vč. DPH

Doručení
zdarma
již nelze koupit

Potřebujete poradit?

Doručení nad 800 Kč zdarma

Více než 50 000 položek skladem

Vlastní síť prodejen

Doprava EBERRY až k vám domů

Popis produktu

Dopřejte si luxus v podobě domácích nápojů, které jednoduše připravíte z čerstvé kohoutkové vody. Designový výrobník perlivé vody, který přichází ve třech líbivých barvách a ještě líbivějším designu padnoucímu do každé domácnosti, využívá bombiček plněných potravinářským CO2, jenž vám vystačí až na 80 litrů výsledného nápoje. Ten získáte nově bez otravného šroubování jednoduchým upevněním tlaku odolné láhve z bezpečného plastu bez BPA do přístroje, na němž podle vlastní chuti zmáčknete tlačítko pro nasycení. Pakliže vám plyn v bombičce dojde, snadno ji vyměníte za plnou v mnoha obchodech a prodejnách v blízkosti vašeho domova. Připravte si domácí limonádu. S cenou od 2,57 Kč za litr přece tahání těžkých lahví z obchodu nedává smysl!

Snadnější uchycení láhve

Šroubování láhve do přístroje je jedna z těch nejotravnějších věcí, jaké vás na cestě za domácí perlivou vodou mohou potkat. SodaStream proto v modelu Spirit přichází s novým způsobem, který nevyžaduje nic víc než jednoduché nasazení. Vše tak zvládnete i jednou rukou.

Snadnější uchycení láhve
 
Jednodušeji už to nejde

Jednodušeji už to nejde

Po uchycení láhve s čistou kohoutkovou vodou stačí jenom stisknout tlačítko na vrchu přístroje, jehož prostřednictvím vženete do nápoje právě tolik bublinek, kolik uznáte za vhodné. Docílíte tak nápoje s perlivostí přesně podle svých představ. Celý proces je navíc příjemně tichý.

 

Ověnčen cenami

Design výrobníku spolu s propracovanou konstrukcí získal prestižní ocenění Reddot Award 2017. Model Spirit také zvítězil v nezávislém spotřebitelském testu časopisu dTest. Můžete si tak být jisti, že vám přístroj svým vzhledem nenaruší vaší kuchyň a že za své peníze dostanete výbornou kvalitu a spokojenost.

Ověnčen cenami
 
Výrobce Sodastream
Zařazení sodastream přístroj
Typ produktu přístroje
Bez šroubování ano

Do oblíbenější kolekce přístrojů na výrobu perlivé vody přibyl model SodaStream Spirit White - nový design propracovaný do detailů. Vyniká elegantními zaoblenými liniemi, které z něj udělají zajímavý doplněk na každé kuchyňské lince. Přípravu domácích bublinek vám zjednoduší revoluční systém uchycení lahve "Snap-Lock" bez nutnosti šroubování, díky čemuž obsluhu výrobníku s přehledem zvládnou i děti či starší lidé. Ovládání sycení je pomocí praktického tlačítka umístěného na horní straně přístroje. Počtem stisknutí regulujete intenzitu naperlení vody tak, aby vyhovovala vašim představám.

SodaStream Spirit
Prémiový přístroj SodaStream Spirit je díky nadčasovému designu a funkčnosti zaručeně správnou volbou i pro náročnější uživatele. Elegantní a štíhlý tvar přístroje, funkce automatického uchycení lahve bez šroubování, propracovaný design do posledního detailu a tichý provoz - to je Spirit!

Nový design propracovaný do detailů
Automatické uchycení lahve - láhev stačí jen jednoduše nasadit a potlačit dozadu. Jednoduchá obsluha, bez šroubování (Snap-N-Lock).
Snadná obsluha - příprava perlivé vody stisknutím jednoho tlačítka.
Nový zvenčí i zevnitř - propracovaná konstrukce přístroje, čisté linie a tichá příprava perlivé vody.

Perlivá voda v pohodlí domova
Máte rádi perlivou vodu? Připravte si svou vlastní, kdykoliv na ní dostanete chuť. Vždy čerstvou a přesně tak perlivou, jak si ji právě přejete.

Bez vláčení lahví
Už ani vás nebaví vláčení těžkých lahví z obchodu? Jediná bombička SodaStream s náplní na přípravu 60-80 l perlivé vody vám ušetří 40-50 klasických 1,5litrových lahví, které byste museli dál vláčet z obchodu.

Bez hromady odpadu
1 láhev SodaStream můžete používat až 3 roky a ochráníte tak svět před cca 2 500 ks plastovými lahvemi a plechovkami. Stojí to za zvážení.

Za cenu od 2,57 Kč/litr
Počítejte s námi. Plynová náplň až na 80 litrů za 199 Kč znamená náklady na litr domácí perlivé vody již od 2,57 Kč. Kolik stojí lahev vaší oblíbené balené perlivé vody? Vidíte, s námi si za pohodlí nemusíte zbytečně připlácet.

Balení obsahuje:
1× přístroj SodaStream Spirit
1× láhev pro opakované sycení (nový design ve tvaru kapky)
1× bombička CO2 pro přípravu 60-80 l nápoje

Hodnocení obchodu na Zboží.cz