Mikrovlnné trouby

Pořiďte si velice praktického pomocníka do Vaší kuchyně. Mikrovlnná trouba by neměla chybět v žádné domácnosti, kde se připravuje rychlé jídlo. Prodáváme mikrovlnky značek Sencor a Whirlpool.

Zobrazit více

Nebyly nalezeny žádné položky

Mikrovlnná trouba do každé domácnosti

Pomocí mikrovlnky můžete pokrmy snadno ohřívat, ale i rozmrazovat. Programy ve spotřebiči jsou snadné a rychlé, ušetří Vám čas. Vybírejte mikrovlnnou troubu dle výkonu, rozměru, funkcí, výrobce, ale i designu. Mikrovlnné trouby nabízíme o výkonu 700 a 900 W.

Výkon mikrovlnné trouby se obvykle udává ve wattech. Čím vyšší je její výkon, tím rychleji dokáže ohřát jídlo. Výkon mikrovlnné trouby se pohybuje obvykle v rozmezí mezi 500 až 1 500 W. Mikrovlnky s vyšším výkonem budou schopné ohřát jídlo rychleji než ty s nižším, ale také budou spotřebovávat více energie. Je důležité si uvědomit, že výkon mikrovlnné trouby není jediným faktorem, který určuje její účinnost. Velikost a tvar trouby, stejně jako materiál, ze kterého je vyrobená, mohou také ovlivnit rychlost ohřívání jídla.

Proč si pořídit mikrovlnnou troubu?

  • Rychle ohřeje pokrm
  • Má malou spotřebu energie
  • Je snadno přenosná
  • Má nejrůznější funkce

Výhody mikrovlnné trouby

Mikrovlnná trouba nabízí řadu výhod. Díky paprskům dokáže mikrovlnná trouba ohřát jídlo mnohem rychleji než klasická trouba, což se hodí zejména ve chvílích, kdy potřebujete pokrm rychle připravit. Dále umožňuje přípravu jídla bez nutnosti stálého dozoru, což Vám umožní věnovat se jiným činnostem, zatímco se Vaše jídlo připravuje.

Mezi nejvíce využívané mikrovlnky patří ta volně stojící. Před pořízením se ujistěte, že máte na lince ve své kuchyni dostatek místa. Mikrovlnné trouby nejsou vhodné pouze k ohřívání a rozmrazování potravin.  U novějších spotřebičů můžete využít například i funkci grill. Tato funkce Vám perfektně dopeče kůrku nebo zapeče jídlo.

Spolehlivé a výkonné mikrovlnné trouby s dopravou zdarma na jednom místě. Neváhejte a pořiďte si mikrovlnnou troubu ještě dnes!

Hodnocení obchodu na Zboží.cz