Brusky na paty

Máte problémy se ztvrdlou kůží na patách a hledáte efektivní řešení? Zapomeňte na staromódní mechanické škrabky a vsaďte na moderní elektrické pilníky na paty, které účinně odstraňují ztvrdlou kůži a brání vzniku otlačenin a puchýřů. Při výběru správného modelu pilníku nezapomeňte zvážit typ brusného válce a způsob napájení.

Zobrazit více

Nejprodávanější

Scholl Velvet Smooth Wet&Dry

skladem - expedice ihned
Doručení zdarma

960 Kč

Brusky na paty - už se nemusíte trápit s mechanickými škrabkami!

Staromódní metody pro péči o ztvrdlé paty jsou již minulostí díky efektivitě elektrických pilníků na paty, které účinně odstraňují ztvrdlou kůži a brání vzniku otlačenin a puchýřů. Díky výkonným elektrickým bruskám na paty není nutné se trápit s namáhavou manuální prací, jako tomu bylo v minulosti s mechanickými škrabkami na paty. Rádi vám poradíme, jak si vybrat tu správnou elektrickou brusku na paty.

Pokud se ptáte, jaký typ brusného válce by měl být na pilníku na paty, existují dva typy, které mohou být užitečné v závislosti na stavu Vaší pokožky.

Na pilníku na paty by měl být buď jemný nebo hrubý brusný váleček, podle stavu Vaší kůže.

  • Jemný váleček se používá pro exfoliaci a prevenci vzniku popraskaných chodidel a ztvrdlých oblastí.
  • Hrubý váleček je vhodný pro zvláště problematické a ztvrdlé paty.
  • Při výběru kvalitního materiálu pro váleček zvažte hlavici s diamantovými krystalky.

Válečky na bruskách na paty se mohou pohybovat v různých rychlostech, od desítek až po tisíce otáček za minutu. Modernější elektrické pilníky na paty často nabízejí volbu mezi dvěma rychlostmi rotace válečků.

Existují tři způsoby napájení elektrických pilníků na paty:

  • Elektrický pilník na paty do sítě - je snadno použitelný a jednoduchý, ale není vhodný na mokrou pedikúru.
  • Elektrický pilník na paty s adaptérem - na rozdíl od pilníku do sítě je vhodný i na mokré použití a zároveň se dá snadno přenášet na cesty.
  • Elektrický pilník na paty na baterky - umožňuje mokrou i suchou pedikúru a nejčastěji se napájí bateriemi typu AA nebo AAA.

Kromě funkčnosti je také důležité, aby se Vám líbil design. Při výběru se ale zaměřte i na ergonomické provedení, aby bylo uchopení pohodlné. Je také vhodné, aby byla výměna hlavic jednoduchá a aby se hlavice snadno čistily.

Máte zájem o brusku na paty pro suchou nebo mokrou péči?

  • Suchá péče – výhodou je, že ji lze provádět s každým přístrojem, avšak při pokročilé ztvrdlé kůži na chodidlech může být péče nedostatečná.
  • Mokrá péče – lze ji snadno provádět ve vaně nebo ve sprše. Nicméně nevýhodou použití vlhkosti při péči o chodidla je, že není vhodná pro přístroje, které jsou napájeny do sítě.

Tipy a triky pro krásné nohy

Zároveň je důležité při používání dbát na bezpečnostní opatření. Pokud máte citlivou pokožku nebo trpíte nějakým onemocněním, jako je diabetes, poraďte se s lékařem nebo specialistou, než elektrický pilník na paty začnete používat.

Pamatujte také na pravidelnou údržbu Vaší elektrické brusky. Po každém použití byste měli odstranit hlavici a důkladně ji vyčistit. Některé pilníky mají vyměnitelné hlavice, takže je dobré je vyměňovat pravidelně, aby se zachovala účinnost.

Pro dosažení optimálních výsledků je také vhodné používat elektrický pilník na paty na suchou a čistou pokožku. Pokud máte dlouhodobě ztvrdlou kůži, doporučuje se používat elektrický pilník pravidelně, aby se zabránilo většímu nahromadění.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz