Nescafé Dolce Gusto Barista kávové kapsle 16 ks - Ristretto

Výrobce: Nestle

Kód: 41009931

Dolge G. Ristretto Barista (new) 16 kapslí.
Zobrazit více

130 Kč vč. DPH

již nelze koupit

Potřebujete poradit?

Doručení nad 800 Kč zdarma

Více než 50 000 položek skladem

Vlastní síť prodejen

Doprava EBERRY až k vám domů

Tato velkolepá italská ikona má tři hladiny: horké mléko, jemné espresso a bohatě napěněné mléko navrchu. Je připraveno ve dvou kapslích, z nichž jedna je pro espresso a druhá pro mléko. Vydatná mléčná chuť s vyváženým kávovým aromatem. Smetanová textura s bohatou a smyslnou mléčnou pěnou. Toto espresso je speciální směs jemných jihoamerických zrn arabiky. V čerstvém stavu se káva udržuje díky hermeticky uzavřeným kapslím navrženým pro kávovary Nescafé Dolce Gusto. Proto má šálek pokaždé bohaté aroma. 8 kávových a 8 mléčných kapslí pro 8 šálků (220 ml) NESCAFÉ Dolce Gusto Latte Macchiato.

Jedinečná chuť
Objevte senzační Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato. Tato tříbarevná italská ikona je mléčnější než cappuccino a je složená z horkého mléka, jemné kávy a bohaté mléčné pěny.

Prvotřídní káva
Naši talentovaní tvůrci dovedli dvoukapslový recept Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato k dokonalosti: jedna kapsle je pro espresso – speciální směs prvotřídních jemných jihoamerických zrn kávy arabika – a jedna pro napěněné mléko s trochou cukru.

Prvotřídní káva
Pomocí našich kávovarů dosahujících tlaku až 15 barů si můžete připravit nápoje profesionální kvality s hustou sametovou cremou.

Ochrana čerstvosti a aromatu
S našimi hermeticky uzavřenými kapslemi, které uchovávají kávu čerstvou, si vychutnáte nápoje s bohatým aromatem, kdykoliv budete chtít.

Snadná příprava
Do kávovaru Nescafé Dolce Gusto stačí vložit kapsli s mlékem a následně kapsli s kávou. Vaše Latte Macchiato bude hned hotové. Podrobný návod k použití systému Nescafé Dolce Gusto je ke stažení na www.dolce-gusto.cz.

Přes 30 kávových kreací
S Nescafé Dolce Gusto si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Obsah balení
Balení obsahuje 16 kapslí (8 kávových a 8 mléčných) navržených pro kávovary Nescafé Dolce Gusto, pomocí nichž si můžete připravit 8 šálků Latte Macchiata.

Výrobce Nestle
Počet kapslí 16
Kompatibilita Nescafé Dolce Gusto
Druh nápoje kávové
Dolge G. Ristretto Barista (new) 16 kapslí
Hodnocení obchodu na Zboží.cz