Ruční šlehač Hyundai HM 706 (HM706)

Výrobce: Hyundai

Kód: HM706

Pokud si chcete opravdu pochutnat, ulehčit si práci a ušetřit čas, pak svou domácnost obohaťte o kuchyňské roboty, které vám budou skutečně k ruce. Ruční šlehač využijete často, a proto je to investice, která se vyplatí. Výkonný motor zajistí snadné mixování, vyšlehání, hnětení, nebo míchání krémů, polévek, omáček, pyré, nebo přípravu nejrůznějších těst. Vaření a pečení nikdy nebylo snazší.
Zobrazit více

356 Kč vč. DPH a RP

již nelze koupit

Potřebujete poradit?

Doručení nad 800 Kč zdarma

Více než 50 000 položek skladem

Vlastní síť prodejen

Doprava EBERRY až k vám domů

Popis produktu

Pokud si chcete opravdu pochutnat, ulehčit si práci a ušetřit čas, pak svou domácnost obohaťte o kuchyňské roboty, které vám budou skutečně k ruce. Ruční šlehač využijete často, a proto je to investice, která se vyplatí. Výkonný motor zajistí snadné mixování, vyšlehání, hnětení, nebo míchání krémů, polévek, omáček, pyré, nebo přípravu nejrůznějších těst. Vaření a pečení nikdy nebylo snazší. Šlehač má pět různých rychlostí, včetně tlačítka Turbo pro maximální výkon. Kvalitní plastové provedení s ergonomickým tvarem rukojeti pro pevný a bezpečný úchop vám zpříjemní práci. Montáž i demontáž šlehače je rychlá a snadná. Vašemu kulinářskému umění už nic nebude bránit.

Kvalita za rozumnou cenu

Velkou předností tohoto ručního šlehače je jeho kvalitní plastové provedení s ergonomickým tvarem rukojeti pro pevný a bezpečný úchop. Vlastní sestavení šlehače je jednoduché, rychlé a intuitivní, stejně jako jeho demontáž a výměna nástavců především díky uvolňovacímu tlačítku.

Kvalita za rozumnou cenu
Pohodlné ovládání a jednoduchá údržba

Pohodlné ovládání a jednoduchá údržba

Šlehač má pět rychlostních stupňů pro optimální nastavení dle aktuální potřeby během vaření a pečení. Samozřejmě nechybí ani tlačítko Turbo pro maximální okamžitý výkon. Jistě oceníte i dostatečnou délku napájecího kabelu.

Příslušenství

Příslušenství vám nabídne dvě šlehací metly a dva hnětací háky. Chutné krémové polévky, lahodné omáčky, jemné pyré, nebo třeba domácí buchty odteď u vás budou vonět častěji, než kdykoli předtím.

Příslušenství
Výrobce Hyundai
Hmotnost 0.95 kg
Barva bílá
Zařazení Ruční mixér a šlehač
Počet rychlostí 5
Hlučnost 90 dB
Příkon 220 W
Nádoba na mixování ne
Typ mixéru ruční
Držák na stěnu ne
Regulace rychlosti ano
Hnětení ano
Drcení ledu ne
Pulsní spínač ano
Šlehání ano
Délka přívodového kabelu 1.2 m
Sekání/krájení ne
Příkon šlehače (W): 220
Počet rychlostí: 5
Pulzní spínač: ANO
Funkce, příslušenství: hnětení; šlehání
Značka kvality dTest: NE
Zdroj energie: síťový

Provedení výrobku: bílá barva

S ručním šlehačem Hyundai HM 706 můžete díky výkonnému motoru pohodlně šlehat nebo míchat krémy a připravovat různá těsta. Výkon je nastavitelný v 5 stupních a pro okamžitý maximální výkon slouží tlačítko TURBO.

V příslušenství najdete 2 šlehací metly a 2 hnětací háky, takže se můžete pustit do skvělých krémových polévek, omáček, pyré, nebo třeba domácích buchet.

Výhodou tohoto ručního šlehače je kvalitní plastové provedení s ergonomickým tvarem rukojeti, který zaručuje pevný a tedy bezpečný úchop a příjemnější ovládání. Samotné sestavení šlehače je velice jednoduché a rychlé, stejně jako údržba.

Ruční šlehač

* Vhodný na šlehání a mixování
* Kvalitní plastové provedení
* 5 rychlostních stupňů umožňuje optimální nastavení dle potřeby
* Tlačítko TURBO pro maximální výkon
* Snadná a rychlá demontáž / výměna nástavců díky uvolňovacímu tlačítku
* Pohodlné ovládání a jednoduchá údržba
* Ergonomický tvar rukojeti
* Délka napájecího kabelu 1,2 m
* Úroveň akustického hluku 90 dB(A)
* Příkon MAX 220 W

Příslušenství
- 2 šlehací metly
- 2 hnětací háky

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.970
Výška (cm): 14.50
Šířka (cm): 20.50
Hloubka (cm): 10.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.075
Výška (cm): 11.50
Šířka (cm): 15.90
Hloubka (cm): 21.10
EAN: 8592417050973

Záruční doba: 24 měsíců

Ruční šlehač s 5 rychlostmi pro šlehání či hnětení, ergonomickým designem a tlačítkem TURBO pro maximální výkon. Ušetřete si spoustu práce a času v kuchyni.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz