SEG 710BP vařič vajec SENCOR (40029281)

Výrobce: Sencor

Kód: 40029281

Milujete vajíčka ve všech jejich podobách? Potom vyzkoušejte jedinečný vařič vajíček Sencor SEG 710BP s průhledným plastovým víkem, který díky třem stupňům vaření zvládne uvařit vejce přesně tak, jak budete chtít. Naměkko, natvrdo i středně vařené. Je libo vejce naměkko, natvrdo či středně vařené? Sencor SEG 710BP vám je díky 3 stupňům vaření připraví přesně podle vaší chuti, aniž byste průběh vaření museli hlídat.
Zobrazit více

288 Kč vč. DPH a RP

nelze koupit

Potřebujete poradit?

Doručení nad 800 Kč zdarma

Více než 50 000 položek skladem

Vlastní síť prodejen

Doprava EBERRY až k vám domů

Popis produktu

Milujete vajíčka ve všech jejich podobách? Potom vyzkoušejte jedinečný vařič vajíček Sencor SEG 710BP s průhledným plastovým víkem, který díky třem stupňům vaření zvládne uvařit vejce přesně tak, jak budete chtít. Naměkko, natvrdo i středně vařené.

Tři režimy vaření

Je libo vejce naměkko, natvrdo či středně vařené? Sencor SEG 710BP vám je díky 3 stupňům vaření připraví přesně podle vaší chuti, aniž byste průběh vaření museli hlídat. Jakmile bude hotovo, ozve se zvuková signalizace a vy můžete začít servírovat.

Tři režimy vaření
 
Obslouží celou rodinu

Obslouží celou rodinu

Uvařte najednou vejce pro celou rodinu. Do vyjímatelného zásobníku, který umožní snadné servírování, se vejde až 7 vajec!

 

Snadná údržba

Aby pro vás byla údržba vařiče stejně snadná jako jeho používání, má Sencor SEG 710BP ergonomický design s odnímatelným zásobníkem a oddělitelným plastovým víkem, takže čištění vařiče bude hračka.

Snadná údržba
 
Výrobce Sencor
Hmotnost 0.575 kg
Příkon 380 W
Displej ne
Zvuková signalizace ano
Maximální počet vajíček 7 ks
Vařič vajec Kapacita až 7 vajec 3 stupně vaření: na měkko- vynikající k snídani, středně vařené- vhodné k rybám nebo natvrdo- nejlepší do salátů Vyjímatelný zásobník na vejce pro snadné servírování vajec Jednoduché čistění přístroje díky ergonomickému designu s odnímatelným zásobníkem Vestavěný elektronický časovač se zvukovou signalizací Plně automatický provoz Ochrana proti přehřátí Spínač se světelnou indikací Oddělitelné víko- pro snadné čištění Odměrka s vestavěným hrotem Napětí a frekvence: 220-240V~50 Hz Příkon: 320-380 W Hmotnost: 575g
Hodnocení obchodu na Zboží.cz