Americké lednice

Americké lednice do každé velké domácnosti. Široký výběr značek a funkcí. Prodáváme americké chladničky výrobců ETA, Gorenje, Philco, Sharp a Whirpool s výrobníkem ledu, pro přípravu dokonale vychlazeného nápoje. Čím se řídit při výběru?

Zobrazit více

Nejprodávanější

od
do
cm
od
do
cm
od
do
cm

od
do
l

od
do
l

Americké lednice do velkých kuchyní

Americké lednice jsou typy chladniček, které se liší od běžných lednic tím, že mají dvě oddělené části – jednu pro chlazení potravin a druhou pro mražení. Americké lednice jsou obvykle větší a nabízejí větší objem než běžné lednice, což jim umožňuje uchovávat větší množství potravin. Některé modely amerických lednic jsou navíc vybaveny dodatečnými funkcemi, jako je automatické odmrazování, osvětlení interiéru nebo displej s teplotními údaji. Americké lednice jsou oblíbené zejména v USA, zde i mají svůj původ, ale jsou k dostání i v jiných zemích.

Proč si americkou lednici pořídit?

Americké lednice mají dvě oddělené části – jednu pro chlazení potravin a druhou pro mražení a jsou tak schopné uchovávat větší množství potravin naráz. Některé modely disponují řadou dodatečných funkcí (automatické odmrazování, osvětlení interiéru nebo displej s teplotními údaji).

Americké chladničky jsou obvykle vybaveny řadou funkcí, které usnadňují a ulehčují péči o lednici.

Mezi nejběžnější funkce patří:

  • Automatické odmrazování – zabraňuje tvorbě námrazy v lednici nebo mrazničce a umožňuje snadnější údržbu lednice
  • Osvětlení interiéru – umožňuje lepší viditelnost uvnitř lednice a usnadňuje orientaci mezi potravinami
  • Displej s teplotními údaji – zobrazuje aktuální teplotu v lednici nebo mrazničce a umožňuje ji případně nastavit podle potřeby
  • Možnost ovládat přes aplikaci v mobilu

Tyto a další funkce se liší dle jednotlivých modelů lednic a proto je důležité si před nákupem prostudovat technické specifikace a porovnat různé modely, abyste zjistili, který model nejlépe splňuje vaše potřeby a preference.

Funkce No Frost je technologie, která slouží k prevenci tvorby námrazy. No Frost funguje tak, že do lednice nebo mrazničky je nasáván vzduch z okolí a ohříván na teplotu nad bodem mrazu, díky čemuž se zabraňuje tvorbě námrazy. Tato technologie také zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty v lednici nebo mrazničce a usnadňuje údržbu a čištění chladničky. Funkce No Frost se obvykle vyskytuje v modelech amerických lednic, ale je k dispozici i v některých běžných lednicích a mrazničkách.

Doporučujeme beznámrazovou americkou lednici Gorenje NRS9182VXB1.

Americká lednice pro vícečlennou rodinu

Pokud sháníte americkou lednici pro velkou domácnost, měli byste zvolit model s dostatečným objemem, abyste měli dostatek prostoru pro uskladnění potravin pro všechny členy domácnosti. Americké lednice se liší velikostí a objemem a proto je důležité si před nákupem prostudovat technické specifikace jednotlivých modelů a porovnat jejich velikosti a objemy, abyste zjistili, který model bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Doporučuji zvolit model s objemem alespoň 500 až 600 litrů, pokud jste ve velké domácnosti s více členy.

Americké lednice s výrobníkem ledu

Některé modely amerických lednic jsou navíc vybaveny výrobníkem ledu, což umožňuje vyrábět ledové kostky nebo drcený led přímo v lednici. Výrobník ledu se obvykle nachází v mrazničce. Výrobník funguje tak, že do něj proudí voda která se ohřívá na teplotu nad bodem mrazu a následně zamrzne. Po nějaké době se ledové kostky nebo drcený led oddělí od stěn výrobníku a vy si tak můžete vychutnat svůj oblíbený nápoj dokonale ledový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz