• Úvod
  • Články
  • Jaké dárky pořídit k Vánocům pro své blízké? 

Jaké dárky pořídit k Vánocům pro své blízké? 

Tip na dárek

Vánoce jsou opět před námi. Už se vám taktéž honí hlavou ta záludná otázka (možná spíše noční můra): co já zase letos budu kupovat za dárky k Vánocům? My vám s výběrem rádi pomůžeme. 

Dárkové poukazy 

Nevíte jakým produktem z naší nabídky blízkého obdarovat? Darujte DÁRKOVÝ POUKAZ!
Nabízíme poukazy v hodnotách 500 Kč a 1 000 Kč

Vánoční dárky pro muže

Dárky pro muže často bývají kamenem úrazu a mnozí z nás po hodinách brouzdání po internetu stále neví, co pořídit. A proč to tak je? Muž přeci nic nepotřebuje nebo všechno má. Zkuste zabruslit do kategorií originálních produktů, kde najdete například popkornovač. Věděli jste, že existuje? Ano a je to skvělý tip na dárek pro milovníky popkornu. Připravili jsme si pro vás štítky, kde najdete velké množství produktů, které by mohly vaše mužské blízké potěšit spolu s podrobným článkem, kde vám poradíme, jak dárek vybrat. Naše volba zpříjemní mužům denní rutinu v koupelně, obstará kulinářský zážitek nebo pomůže v dílně - prostě pro každého něco.

SodastreamSluchátkakontaktní gril

Vánoční dárky pro ženy

Dárky pro ženu jsou mnohdy náročnější na výběr než ty pro muže. Mnozí z nás se pak pravidelně uchylují k praktickým dárkům do kuchyně nebo obecně do domácnosti. My vám chceme ukázat jinou cestu. V našich kategoriích naleznete dárky, které ženám pomohou relaxovat, ulehčí práci v domácnosti, či prostě jen udělají radost. Opět pro vás máme nachystané produkty, které vám doporučujeme jako vhodné dárky a jako bonus článek, který poradí s výběrem.

hřejivá dekaaroma difuzérpolévkovar

Vánoční dárky pro děti

Co by byly Vánoce bez dětí? Ať už svátky trávíte s nemluvnětem či puberťákem, jsou tím hlavním zdrojem veselé energie u vánočního stromku. Což znamená, že také dostávají dárků nejvíce. Chcete na Štědrý den zazářit, vybočit z nudné řady a vašeho potomka zaujmout nevšedním dárkem? Víme jak, přečtěte si náš článek spolu s tipy na dárky a vykouzlete obdarovanému úsměv na tváři.

logicAlbi - chemická laboratoř3D dřevěné puzzle

DIY dárky

Nejlepší dárek nemusí stát jmění, naopak má být od srdce. Jestli chcete opravdu potěšit své blízké, doporučujeme si dárky vyrobit – ideální jsou domácí marmelády, kombucha, kimchi, vaječňák či jiné kulinářské dobroty. Jestli kuchyň není zrovna vaše silná stránka, tak určitě zaperlíte s fotoalbem, kam umístíte vaše společné fotky, vzpomínkové předměty (lístky z divadel a koncertů) a vlastnoručně vepsané popisky.

V případě, že nejste zrovna tvořivý typ, tak si můžete jen vyhrát s balením dárků – namísto mašle můžete například použít kuchyňskou utěrku či kravatu, dárek pak lze dozdobit sušený ovocem, větvičkou ze zahrady nebo šiškou. Balící papír si kupte bez vzoru a pokreslete jej, nebo vytvořte ze zbytků okrasné vějířky, kterými vaše dárečky dozdobíte.

DIY dárky, balení dárků+

Hodnocení obchodu na Zboží.cz