Flambovací pistole

Pořiďte si kvalitní gratinovací nástroj pro přípravu dokonalých pokrmů. Ideální pro zlatě gratinovaný sýr, karamelizaci cukru na dezerty, či dokonce pro vytvoření dokonalé křupavé kůrky na steaku nebo drůbeži. S flambovací pistolí můžete také snadno flambovat cukrářské výrobky či zeleninu.

Zobrazit více

Flambovací pistole

 

Flambovací pistole je vysoce účinný nástroj, který nesmí chybět v žádné kuchyni ani domácnosti. Jeho využití je skutečně široké a nachází uplatnění především při přípravě jídel.

Víceúčelový pomocník pro perfektní pokrmy!

Kromě rychlého grilování ananasu nebo karamelizace cukrové vrstvy na Crème brûlée, může být skvělým pomocníkem při vytváření dokonalé křupavé kůrčičky na mase, jako kdybyste ho právě vyndali z grilu. Bezchybně upravíte i grilovaná žebra nebo kuřecí maso, která získají dokonalé zbarvení a chuť. Díky flambovací pistole můžete snadno odstranit peří či štětiny z drůbeže, vepřových kolen a podobně.

Gratinování pro všechny

Tento nástroj je rovněž ideální pro zapékání a gratinování sýrů, grilování zeleniny či stahování slupek z rajčat či paprik. Jeho použití je velmi jednoduché a bez zdlouhavé přípravy si s ním snadno připravíte karamelovou krustu nebo karamel. Flambovací pistole navíc bývají vybaveny protiskluzovou rukojetí pro bezpečné a pohodlné držení a lze je plnit běžným plynem do zapalovačů. Díky snadné regulaci délky plamene a intenzity žáru získáte vždy potřebný výsledek.

 V čem flambovací pistole vyniká?

  • Samozřejmostí je snadná regulace plamene a intenzity žáru.
  • Pomocí pistole lze rychle a efektivně vytvořit karamelovou krustu na dezertech.
  • Ideální pro gratinování sýrů, které získají dokonalou zlatavou barvu a lahodnou chuť.
  • Umí rychle karamelizovat cukr pro přípravu originálních a chutných pokrmů.
  • Vyniká také při opékání zeleniny, která získá křehkou a lahodnou texturu.
  • Skvělý pomocník při přípravě křupavé kůrky na steaku nebo drůbeži.

Zvažte účel použití

Při výběru flambovací pistole zvažte její účel, pro který ji chcete používat. Chcete ji používat ke karamelizaci cukru, zapečení sněhových pusinek, grilování nebo flambování pomocí alkoholu? Také zvažte, jak často flambovací pistoli použijete a k čemu. Například u karamelizace cukru nebo flambování alkoholu Vám postačí 

Proto je důležité promyslet, jak často budete pistoli používat a k jakým účelům. Pokud plánujete používat pistoli jen občas pro karamelizaci cukru nebo flambování alkoholu, postačí Vám pistole menší a levnější. Zvažujete flambovací pistoli používat pravidelně a častěji, například pro grilování a pečení? Porozhlédněte se po flambovací pistoli s větším výkonem a kapacitou nádržky

Hodnocení obchodu na Zboží.cz