Výrobníky těstovin

Pokud milujete těstoviny, pak je pro Vás nezbytným pomocníkem v kuchyni strojek na těstoviny. S ním si můžete připravit domácí těstoviny a hlavně čerstvé. Nabízíme bohatou nabídku výrobníků těstovin. Nevíte, jak vybrat ten správný? Porozhlédněte se po naší nabídce a buďte mistrem těstovin!

Zobrazit více

Nejprodávanější

Výrobníky těstovin neboli strojky na těstoviny

 

U nás najdete široký výběr vynikajících nástrojů pro tvorbu domácích těstovin. Nabízíme kvalitní strojky, které Vám pomohou připravit ty nejchutnější těstoviny přesně podle Vašich představ. Naše nabídka zahrnuje klasický strojek, který je ideální pro přípravu tagliolini, fettuccine, lasagne a tenkých polévkových nudlí. S našimi nástroji se stanete skutečným mistrem ve vytváření těstovin přímo z pohodlí Vaší kuchyně.

Jaké výhody nabízí strojek na nudle?

Domácí těstoviny jsou nepřekonatelné a s pomocí strojku se jejich příprava stává hračkou. Výrobník těstovin Vám nejen pomůže vykrojit nudle do požadovaného tvaru, ale také zajistí, že těsto bude rovnoměrně tlusté a tím výrazně urychlí celý proces přípravy. S tímto pomocníkem budete mít vždycky dokonalé těstoviny na dosah ruky!

 • Snadné rozválení těsta jednoduchým otáčením kliky.
 • Rovnoměrné těsto v požadované tloušťce díky nastavitelným plátům.
 • Možnost přípravy více druhů těstovin pomocí jednoho strojku.
 • Celý proces přípravy těstovin zvládnete s použitím pouze jednoho nástroje.

Jaké těstoviny můžete připravit pomocí strojku na nudle?

Kromě klasických špaget Vám tento vynikající nástroj umožní připravit i další druhy těstovin, což otevírá dveře k širokému spektru domácích pokrmů nejvyšší kvality.

→ Lasagne

→ Ravioly

Fettuccine

Pappardelle

Trenette

Jak s výrobníkem těstovin pracovat?

I přesto, že strojek na těstoviny výrazně usnadňuje a zrychluje přípravu domácích těstovin, je důležité si uvědomit několik pravidel, které Vám zajistí při práci s tímto strojem maximální pohodlí.

 • Při vkládání těsta do strojku na nudle je důležité dodržovat maximální rozměry. Příliš velké kusy těsta by mohly zpomalit práci a ovlivnit kvalitu výsledných těstovin.
 • Aby se těsto ke strojku nepřilepilo, pravidelně ho posypávejte moukou.
 • Lis na těstoviny neumývejte pod tekoucí vodou. Místo toho k odstranění zbytků těsta použijte jemně navlhčený hadřík nebo utěrku.

5 klíčových faktorů, na které byste měli při výběru strojku na těstoviny myslet.

 1. Kapacita.
 2. Nastavitelná tloušťka plátu.
 3. Možnost výběru druhu těstovin  nástavci. To vám umožní připravit širokou škálu těstovin podle vašich chutí.
 4. Kvalita materiálu.
 5. Velikost strojku.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz